Інтерфакс-Україна
18:33 26.02.2025

Зенітники, яким Порошенко нещодавно привозив дрони, подарували йому впольований на кордоні Сумщини "Шахед"

2 хв читати

https://eurosolidarity.org/wp-content/uploads/2025/02/img_3272-1030x438.jpeg

Військові однієї з бригад, яка воює на кордоні Сумщини та на інших прилеглих територіях, привезли народному депутату України Петру Порошенку збитий ворожий дрон-камікадзе. Смертоносна пташка, яку вполювали зенітники, стане ще одним доказом агресивної війни росії проти мирного населення України, сказав лідер "Євросолідарності".

Нещодавно ця бригада разом з іншими підрозділами отримала від Фонду Порошенка дрони та техніку. Сьогодні ж спроможності військових посилить ще одна автівка від Порошенка.   

https://eurosolidarity.org/wp-content/uploads/2025/02/img_3280-1024x682.jpeg

"Рівно тиждень тому наша команда була на Сумщині, де посилювала технікою 106-у окрему бригаду ТрО. Хлопці з підрозділу ППО цієї бригади щоночі збивають "Шахеди", левова частка яких летить саме на Київ. Вони дуже добре справляються Браунінгами, авіаційними гарматами та ЗУшками. Хлопці пообіцяли віддячити за цінний для них вантаж з FPV-дронів, нічних "Мавіків" та іншої техніки — привезти в подарунок збитий "Шахед", – розповів Порошенко.

  • https://eurosolidarity.org/wp-content/uploads/2025/02/img_3211-1024x683.jpeg
  • https://eurosolidarity.org/wp-content/uploads/2025/02/img_3205-1024x683.jpeg
  • https://eurosolidarity.org/wp-content/uploads/2025/02/img_3203-1024x683.jpeg

Хлопці кажуть – щоночі збивають по 3-4 російських дрони-камікадзе. Загалом на їхньому рахунку на цій ділянці фронту вже 240 збитих "Шахедів" чи аналогів. Залітають вони з Курського напрямку і через Сумщину летять на Київ та інші міста.

"Побачити цілий "Шахед" — це рідкість. Більшість розриваються в повітрі або на землі, а цей вдалося посадити. І це вкотре демонструє майстерність українських бійців", – говорить Порошенко.

"Порядковий номер цієї гидоти, підписаної як "Герань", — 16 088. Це значить, що більше 16 тисяч дронів було випущено росією по мирним цілям на території України. Це — доказ, який ми будемо використовувати для наших партнерів", – пояснює Порошенко.

https://eurosolidarity.org/wp-content/uploads/2025/02/img_3275-1024x682.jpeg

"Ми передаємо 106-й бригаді артилерійський тягач DAF YA, на якому буде розміщена платформа для ЗУ чи авіаційної гармати. Хлопці зможуть приземлити ще більше цієї гидоти. Велика вдячність та шана українським ППО, які захищають наше небо", – говорить Петро Порошенко.

п

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Великдень із теплом і турботою: діти полеглих Захисників та Захисниць зустріли свято в Софії Київській разом із Президентом та першою леді

Міжнародний аудитор підтвердив результати АТ «Укрнафта»: компанія зберігає лідерство в галузі

Як бізнесу зменшити енергоризики: фінансові рішення від ОТП БАНК

Без людей не буде економіки: Україна готується до керованої імміграції

UKRNAFTA, МХП та Євген Клопотенко запускають лінійку готових страв на АЗК

Business Wisdom Summit 2026: практичні стратегії для бізнесів сміливих

Фінансова архітектура країни: зустріч лідерів на Forbes Banker

"Книга катів" оприлюднила дані про воєнних злочинців, причетних до катування мирних мешканців під час окупації Київщини

В Ужгороді розпочав роботу 13-й центр ментального здоров'я всеукраїнської мережі ПОВЕРНЕННЯ

Підсумки події Food&NonFood Master & Big Trade-Marketing Show-2026

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА