Інтерфакс-Україна
13:27 16.04.2025

«Укрнафта» відкрила 10 кабінетів «Простір турботи про ветерана» у п’яти областях України

2 хв читати

ПАТ «Укрнафта» успішно завершила відкриття мережі із 10 кабінетів «Простір турботи про ветерана». Останні три нові простори відкрилися у Чернівецькій області. Загалом компанія інвестувала понад 8 млн грн у відкриття кабінетів у п'яти областях України.

Нові кабінети облаштовані за всіма стандартами безбар’єрності: забезпечено широкі проходи, пологі пандуси, зрозумілу навігацію, доступні вбиральні, а також сучасні меблі й оргтехніку для комфортної роботи спеціалістів і перебування ветеранів.

Тут ветерани зможуть отримати безплатну психологічну, юридичну, соціальну допомогу, консультації з питань реабілітації, працевлаштування та державних програм підтримки.

Загалом «Укрнафта» профінансувала відкриття 10 кабінетів у Хмельницькій, Дніпропетровській, Чернігівській, Житомирській та Чернівецькій областях. На облаштування трьох останніх просторів у Чернівецькій області компанія спрямувала понад 2 млн грн.

Проєкт реалізований спільно з Міністерством у справах ветеранів, Міністерством охорони здоров’я та Благодійним фондом «Повернись живим». «Укрнафта» висловлює подяку партнерам за ефективну співпрацю.

Підтримка ветеранів — це системна відповідальність компанії та внесок у їхнє комфортне повернення до цивільного життя. 

"Укрнафта" - найбільша нафтовидобувна компанія України, є оператором національної мережі АЗС. У березні 2024 року компанія вступила в управління активами Glusco і загалом оперує 546 АЗК - 462 власних і 84 в управлінні.

Компанія реалізує комплексну програму відновлення діяльності та оновлення формату автозаправних станцій своєї мережі. З лютого 2023 року випускає власні паливні талони та картки "NAFTAКарта", що реалізуються юридичним і фізичним особам через ТОВ "Укрнафта-Постач".

Найбільшим акціонером "Укрнафти" є НАК "Нафтогаз України" з часткою 50%+1 акція.

У листопаді 2022 року ставка Верховного головнокомандувача ЗСУ ухвалила рішення про передачу державі частки корпоративних прав компанії, що належали приватним власникам, якою зараз управляє Міноборони.

ОСТАННЄ

Український шаховий клуб GRECO виграв корпоративний чемпіонат світу (FIDE World Corporate Chess Championship 2025), що відбувся в індійському Гоа

Alliance Novobud у жовтні продовжила активні роботи на Montreal House, Krona Park II і «Лісовому кварталі»

V Український будівельний конгрес відбудеться 21 листопада в Києві

Турбота, яку можна надіслати: набір Нової пошти та ORNER

Державний Sense Bank запроваджує нові можливості для українських експортерів

Україна задає тренд за рівнем технологічності у банківській сфері – О.Клименко

Оголошено переможців всеукраїнського конкурсу Student Tech Challenge 2025

Чекаємо 27-28 листопада в Києві на виставку - XXXІІІ День Логіста та DistributionMaster-2025!

В Україні стартувало підписання Декларації про залучення переселенців до відбудови: ініціативу презентували на III Всеукраїнському форумі Рад ВПО

Ми можемо створити майбутнє, де енергія буде не лише доступною, а й розумною - гендиректор Schneider Electric

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА