Інтерфакс-Україна
11:08 30.05.2025

UKRNAFTA запускає літню акцію: знижки на бензин до 3 грн/л

2 хв читати
UKRNAFTA запускає літню акцію: знижки на бензин до 3 грн/л

Мережа АЗК UKRNAFTA розпочинає спеціальну літню пропозицію для всіх клієнтів. З 1 червня по 31 липня 2025 року водії можуть отримати додаткову миттєву знижку 3 грн на кожен літр будь-якого бензину.

Для участі в акції потрібно заправитися від 20 літрів будь-яким видом бензину та придбати один із товарів меню АЗК: гарячий або холодний напій, хотдог чи бургер.

Пропозиція діє виключно за умови використання мобільного застосунку UKRNAFTA в межах ліміту до 200 літрів пального на місяць для одного користувача.

Акція не поширюється на дизельне пальне та газ (LPG). Однак при використанні застосунку клієнти можуть отримати знижки 2 грн/л на дизель та 0,5 грн/л на LPG без додаткових покупок.

"Укрнафта" - найбільша нафтовидобувна компанія України, є оператором національної мережі АЗС. У березні 2024 року компанія вступила в управління активами Glusco і загалом оперує 545 АЗК - 461 власних і 84 в управлінні.

Компанія реалізує комплексну програму відновлення діяльності та оновлення формату автозаправних станцій своєї мережі. З лютого 2023 року випускає власні паливні талони та картки "NAFTAКарта", що реалізуються юридичним і фізичним особам через ТОВ "Укрнафта-Постач".

Найбільшим акціонером "Укрнафти" є НАК "Нафтогаз України" з часткою 50%+1 акція.

У листопаді 2022 року ставка Верховного головнокомандувача ЗСУ ухвалила рішення про передачу державі частки корпоративних прав компанії, що належали приватним власникам, якою зараз управляє Міноборони.

ОСТАННЄ

"Буковель" активно впроваджує міжнародні екологічні програми

Спільна зустріч бізнесу, держави та експертів: крок до збалансованої лісової політики

Батьки усвідомлюють свою роль у захисті прав дитини, але потребують підтримки – опитування ЮНІСЕФ

Ваша інвестиція у клієнтський сервіс, що приносить прибуток

Злочинна система Портнова має бути знищена, "Європейська солідарність" ініціює ТСК - Сюмар

Об`єм благодійної допомоги IDS Ukraine з початку повномасштабного вторгнення сягнув 500 млн грн

Стійкість, стратегія, інвестиції: про що говорили на форумі Forbes Money

РІЕЛ запустив шість нових житлових проєктів, два з них — у Києві формату Riel Family Style

У Львові стартували продажі одразу чотирьох ЖК від РІЕЛ, загальною площею майже триста тисяч метрів квадратних

Цього літа в Ужгороді з’явиться новий центр тяжіння для містян - сучасний торгово-розважальний комплекс GrushevSky

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА