18:21 26.04.2013

Запрошуємо на IV Міжнародний історичний фестиваль "Середньовічній Хотин"

3 хв читати

Шановні представники ЗМІ і всі бажаючі! Запрошуємо вас на IV Міжнародний історичний фестиваль "Середньовічній Хотин", який відбудеться з 9 по 12 травня у Чернівецькій області. У заході, який щороку проходить на території Хотинської фортеці, візьмуть участь кращі представники клубів історичної реконструкції та середньовічного бою з України, Росії, Білорусі та Молдови.

Минулого року фестиваль зібрав 20 тисяч реконструкторів, туристів і шанувальників активного відпочинку. Цього року на "Середньовічному Хотині" очікується до 30 тисяч гостей. Адже саме тут можна зануритися в справжню середньовічну атмосферу, сфотографуватися з бійцями в автентичних обладунках, навчитися стріляти з лука і взяти участь в інтерактивних іграх, подарувавши собі і своїм близьким захоплюючу подорож у минуле.

Крім видовищних одиночних і масових піших боїв, цього року на фестивалі вперше відбудеться найбільший кінний турнір "Битва Столиць" за участю вершників з Москви, Санкт-Петербургу і Кам'янець-Подільського. Крім того, глядачі вперше побачать облогу фортеці із застосуванням автентичної облогової техніки, боями піхоти на стінах і укріпленнях, лучниками і метальними машинами.

"Середньовічній Хотин" - це цікавий відпочинок для всієї родини. Купивши квиток, гості фестивалю зможуть безкоштовно взяти участь у більшості інтерактивних ігор та майстер-класів, які будуть щодня проходити на території Хотинської фортеці. Організатори фестивалю підготували для дорослих та дітей більше 15 захоплюючих середньовічних ігор, наприклад, "лапта", "мисливці і зайці", "розбий горщик", "цвях", "стовпчики", "дерев’яний кінь", "тир метальної зброї". Чоловіки зможуть навчитися ковальській майстерності, а жінки – ткацькій. Маленьким гостям фестивалю запропонують позмагатися на м’якій зброї і навіть здійснити облогу невеличкої фортеці, використовуючи макети справжніх катапульт.

У красивій старовинній фортеці розташуються історичні табори, в яких будуть жити учасники фестивалю. Побут таборів буде відтворено згідно з історичними реаліями: предмети щоденного користування, меблі, посуд і навіть їжа будуть такими, до яких звикли в похідних таборах наші предки. На території фестивалю працюватимуть історичний ярмарок та середньовічні таверни, оформлені в стилі лицарської епохи. Також на гостей фестивалю чекають вечірні виступи фолк-колективів та яскраві фаєр-шоу.

Гості фестивалю зможуть зануритися в епоху Середньовіччя та азартно повболівати за бійців, що змагатимуться на ристалищі. Фестиваль сприятиме зміцненню дружніх зв’язків між країнами, пропаганді здорового способу життя та інтересу до історії.

Фестиваль проходить за підтримки Молодіжної Громадської Організації “Асоціація Історичних Реконструкторів Середньовіччя”. Більше інформації дивіться на сайті hotinfest.com.ua.

Також запрошуємо Вас приєднатися до наших офіційних спільнот у соціальних мережах:

vk.com/srednevekovujkhotyn та www.facebook.com/hotinfest

Відео з минулорічних фестивалей Ви можете переглянути на нашому каналі YouTube: www.youtube.com/user/hotinfest/featured

Прес-конференція організаторів і учасників фестивалю планується 9 травня о 13.00 на пагорбі біля ристалища.

Акредитація представників ЗМІ є обов’язковою і триватиме до 8 травня 2013 р.

Контакти:

Керівник прес-центру фестивалю Тетяна Лебідь

Тел. 098-28-29-148

e-mail: tatiana.lebed@hmbia.com

skype: lebed.hmbia

Завантаження...
РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Українські банки увійшли в період яскравого зростання - Рейтингове агентство "Стандарт-Рейтинг"

На Волині 6 виробників тепла дотепер не мають постачальника газу на опалювальний сезон

На Вінниччині дано старт будівництву одного з найбільших у світі заводів з виробництва спортивних товарів компанії  "HEAD"

Стартап Нація "Кіберспорт в Україні: як геймінг трансформується в кар'єру"

Київоблгаз Збут: майже 3000 жителів Київщини придбали газ на зиму за літніми цінами

Вінниччина – бізнес в центрі України: перспективи ринку ІТ-індустрії та альтернативної енергетики

Кілька років НКРЕКУ не переглядала заробітну плату для харківських газовиків - "Харківміськгаз"

За два тижні майже 500 споживачів газу Миколаївської області вже скористалися акцією "Твоя енергонезалежність"

ТОВ "Харківгаз Збут" відкрив своїм клієнтам доступ до резервів Нафтогазу

Нові ведучі в оновленому ток-шоу "НАШ Ранок" на НАШ.МАКСІ-ТВ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА