16:49 28.10.2013

Недільний квест надихнув 50 майбутніх пілотів

1 хв читати

Сонячний день останньої неділі жовтня подарував дітям незабутні пригоди на території Національного музею авіації в місті Києві. Захоплюючий авіаквест зібрав більше п’ятдесяти дітей столиці, а сам захід пройшов за підтримки Міжнародного благодійного фонду Костянтина Кондакова.

Саме перебування на території музею, де височіють великі та могутні «залізні птахи», вже свято для наймолодших киян. А якщо цікаве пізнання історії вітчизняної авіації поєднати із захоплюючим командним змаганням та подати в ігровій розважальній формі? Без сумніву, приємні години на свіжому повітрі з яскравими аніматорами в пошуках вірної відповіді на численні питання квесту, запам’ятаються назавжди маленьким поціновувачам літаків та гвинтокрилів. В процесі проходження доволі складного маршруту, діти вивчали особливості повітроплавства, знайомилися з видатними особистостями, що дозволили підкорити небо! Як і в будь-якій веселій справі – перемогли всі її учасники. Дітям на згадку про квест організатори вручили дипломи та тематичні подарунки.

Переконані, з першими теплими промінцями сонця наступного року на територію Національного музею авіації повернуться веселий настрій та сміх щасливих учасників чергового дитячого авіаційного квесту, який підтримає Міжнародний благодійний фонд Костянтина Кондакова. Заради щастя в дитячих очах, з любов’ю в серці ми будуємо новий світ!

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА