18:04 21.07.2017

КМЕФ спільно з "Інтерфакс-Україна" запускають інформаційний проект для зарубіжних інвесторів

3 хв читати

Київський міжнародний економічний форум (КМЕФ) та інформаційне агентство "Інтерфакс-Україна" оголосили про старт випуску спільного інформаційного продукту — англомовного дайджесту Ukraine. Open4Business. Мета проекту — залучати в нашу країну зарубіжних інвесторів, знайомлячи їх з економічною ситуацією в Україні. Для реалізації проекту між КМЕФ і агентством "Інтерфакс-Україна" було підписано меморандум про співпрацю.

Починаючи з липня цього року свіжий випуск Ukraine. Open4Business англійською мовою буде двічі на місяць публікуватися на сайті (http://forumkyiv.org/documents/072017digestkief01-2.pdf) КМЕФ і розсилатися на адреси електронної пошти як учасникам КМЕФ, так і провідним світовим і європейським торгово-промисловим палатам, інвестиційним банкам, ЗМІ, іншим ключовим учасникам міжнародного економічного співтовариства.

"Важлива місія КМЕФ — підтримка міжнародного діалогу щодо поліпшення інвестиційного клімату в Україні. Одним із інструментів такої підтримки стане дайджест Ukraine. Open4Business, для створення якого ми з радістю об'єднуємо зусилля з найбільшим інформагентством країни", — зазначив Юрій Пивоваров, виконавчий директор Київського міжнародного економічного форуму.

"Підхід "Інтерфакс-Україна" — надавати клієнту в зручному для нього форматі якісну, оперативну та неупереджену інформацію для успішного ведення бізнесу в Україні. Саме таку інформацію Ukraine. Open4Business забезпечить іноземним інвесторам, які продовжують відчувати дефіцит відомостей про точки вкладення коштів в Україну", — коментує Олександр Мартиненко, директор інформагентства "Інтерфакс-Україна".

Керувати проектом і курирувати виробництво дайджесту Ukraine. Open for Business з боку "Інтерфакс-Україна" буде заступник директора інформагентства Максим Уракін. За його словами, спільний продукт стане якісним майданчиком для просування України як вигідного ринку для інвесторів з усього світу. В процесі розвитку проекту попит на нього буде проаналізовано, за необхідності додаватимуться й інші мовні версії.

Проект приурочений до четвертого Київського міжнародного економічного форумі, який відбудеться в столиці України 5–6 жовтня 2017 року.

Лейтмотивом КМЕФ-2017 стануть виклики, що відповідають новій економічній реальності України як невід'ємної учасниці світового співтовариства. Форум збере впливових економістів, представників державного та фінансового секторів, членів Єврокомісії, топ-менеджерів ЄБРР і ЄІБ, власників і генеральних директорів компаній.

За новинами КМЕФ можна стежити на сайті форуму (http://forumkyiv.org/ru/) та на його офіційній сторінці у Facebook (https://www.facebook.com/kyiveconomicforum). "Інтерфакс-Україна" – працює на ринку економічної та політичної інформації України з 1992 року. За цей час агентство отримало репутацію найавторитетнішого та найкомпетентнішого постачальника оперативної й об'єктивної інформації. Каналами агентства "Інтерфакс" інформаційні повідомлення з України розсилаються передплатникам у всьому світі. Агентство випускає більше 50 інформаційних продуктів з політичної, фінансової, економічної тематики українською, російською, англійською, німецькою мовами.

"Інтерфакс-Україна" — офіційний представник і партнер американської міжнародної групи компаній D&B (Dun & Bradstreet), технологічні рішення якої допомагають бізнесу перевіряти контрагентів на предмет фінансової стійкості, вибудовувати корпоративні зв'язки компаній, здійснювати пошук потенційних клієнтів і партнерів по всьому світу; можливості компанії сприяють зняттю ризиків під час виходу на нові ринки і перевірки підприємств на предмет попадання до санкційних списків www.interfax.com.ua Київський міжнародний економічний форум (Kyiv International Economic Forum, KIEF) — постійно діючий майданчик для формування стратегії економічного розвитку України. Орієнтований на організацію діалогу експертів, бізнесу та влади, запозичення кращого світового досвіду, створення "дорожньої карти" розвитку і сприяння конвертації ідей в реальні дії. www.forumkyiv.org

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА