10:34 21.12.2017

У Києві відкривається перший безкоштовний Музей програмного забезпечення та комп’ютерів

2 хв читати

У Software and Computer Museum можна побачити калькулятор, що побував у космосі, та комп’ютер з Книги рекордів Гіннесса .

https://www.youtube.com/watch?v=Yg90GcxsMY8&feature=youtu.be

Software and Computer Museum – місце, де живе техніка багатьох поколінь із різних куточків світу. Це сучасні та старовинні комп’ютери й ігрові консолі. Деякі з них можна ввімкнути та запустити легендарні ігри й програмне забезпечення. Вхід вільний для всіх бажаючих.

Серед експонатів сімейний робот Jibo, до розробки якого долучалися українські IT-компанії та який був на обкладинці журналу TIME, відеофон Tandberg та програмований калькулятор МК52, що літав у космос.

"Крім того, у нашій колекції є комп’ютер з Книги рекордів Гіннесса. Це Commodore 64. За весь час виробництва (1982-1994) компанія продала близько 15 мільйонів машин, чим поставила світовий рекорд. На сьогодні ця модель лишається лідером продажу. Більше на ринок поки що ніхто не випустив", - стверджують засновники Software and Computer Museum.

В день відкриття тут можна буде власноруч протестувати окуляри доповненої реальності Microsoft Hololens та віртуальної реальності HTC vive або Oculus Rift, а ще поспілкуватися з роботом Jibo.

Засновники сподіваються, що знайомство з еволюцією програмного забезпечення та обчислювальної техніки сприятиме ще більшій зацікавленості інформаційними технологіями у дітей та молоді, надихатиме розробників на нові здобутки.

Окрім того, на базі музею, одним із співзасновників фонду Антоном Трубніковим, заснована безкоштовна освітня програма, метою якої є підвищення комп’ютерної грамотності для людей віком від 40 років.

Відкриття Software and Computer Museum відбудеться у четвер, 21 грудня об 11:00. Першу екскурсію для ЗМІ проведуть співзасновники музею, які розкажуть про унікальність кожного експонату.

Програма заходу:

11:00 – 11:15 Урочисте відкриття.

11:15 – 11:45 Екскурсія музеєм і прес-конференція

12:45 – Святковий фуршет.

13:00 – 19:00 Вільний вхід для всіх бажаючих.

 

Чекаємо вас на презентації першого в Києві безкоштовного постійно діючого Музею програмного забезпечення та комп’ютерів за адресою: вул. Саксаганського 40/85, бізнес-центр "DNK", 1 поверх.

Акредитація та додаткова інформація:

Олег Дяченко, моб.: 067 539 40 07. E-mail: Oleg.Diachenko@sncmuseum.org

 

РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Банківська система демонструє покращення якості активів та зростання якості кредитного портфелю

"Спортивний контекст" презентував свою Концепцію реформи спорту експертам Офісу Президента та Мінмолодьспорту

Григорій Козловський і Академія "Рух" подарували дітям захисників та загиблих героїв новорічне свято та незабутні емоції

До Нового року ЕКО МАРКЕТ запускає акцію з цінами з минулого

У Києві покажуть сучасний балет «Д.І.М.» про вимушену міграцію (фото, трейлер)

Голова Альянсу відновлення України очолив Басейнову раду нижнього Дунаю

Ювілейний благодійний проєкт «Станьте чарівниками!» від мережі магазинів «Антошка»

Ефективні алгоритми розвитку бізнесу під час війни на GET Business Festival

Сучасний лінолеум: від характеристик до рекомендацій щодо вибору від експертів АРС

Ми надзвичайно вдячні Франції за підтримку українських спортсменів - С. Бубка

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА