16:40 22.01.2018

Власник торгової марки "БРСМ-Нафта" А.Біба щодо спроби рейдерського захоплення однойменної автозаправної мережі

2 хв читати
Власник торгової марки "БРСМ-Нафта" А.Біба щодо спроби рейдерського захоплення однойменної автозаправної мережі

14 січня 2018 року юридична служба Національної мережі АЗК "БРСМ-Нафта" заявила, що 21 грудня 2017 року на мережу було здійснено рейдерську атаку. Саме в цей день державними реєстраторами київської філії комунального підприємства Главанської сільської ради "Абсолют" за підробленими документами усе майно автозаправної мережі "БРСМ-Нафта" було зареєстровано на ТОВ "Імбрем Аурум ЛТД" шляхом внесення усього майна до статутного капіталу цього товариства.

Наявність злочинного умислу та спроби незаконного заволодіння автозаправною мережею підтверджує той факт, що власник торгової марки "БРСМ-Нафта" Андрій Біба та юридичні особи, на яких перебувало відчужене наприкінці минулого року майно, не здійснювало жодних дій, що могли привести до відчуження майна та корпоративних прав на користь третіх осіб. Це підтверджують судові реєстри, а отже будь-які законні підстави переходу власності мережі АЗК "БРСМ-Нафта" до ТОВ "Імбрем Аурум ЛТД" без волі її власника виключаються.

На думку експертів паливного ринку, така фіктивна “зміна” власності однієї з найбільших автозаправних мереж України є класичною рейдерською схемою, коли у передсвятковий період переоформлюються право власності, а через певний час реальні власники просто ставляться перед фактом відчуження їх майна. Зазвичай це робиться за підписом чорних нотаріусів або корумпованих держреєстраторів за винагороду. В експертному середовищі також побутує думка, що ситуація навколо мережі АЗС "БРСМ-НАФТА" дистанційно інспірована біглим екс-міністром енергетики та вугільної промисловості України Едуарда Ставицького.

Кореспонденти сайту Enkorr особисто поспілкувалися з ошуканим власником торгової марки "БРСМ-Нафта" Андрієм Бібою, який пролив світло на рейдерську оборудку з його бізнесом та її ініціаторів, окресливши перспективи виходу "БРСМ-Нафти" з конфлікту. Читайте повний текст інтерв’ю з Андрієм Бібою за посиланням: http://enkorr.com.ua/a/interview/Osnovatel_BRSM_Andrey_Biba_Ya_otkazalsya_ot_prodazhi_i_oni_reshili_sdelat_eto_bez_menya/230964

 

Завантаження...
РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Чи сприятиме прийняття Закону "Про внутрішній водний транспорт" в Україні залученню більшої кількості інвесторів до цього сектору?

"Інтерфакс-Україна" оголошує про початок публікації авторських колонок

За три роки Центр обслуговування споживачів газу в Ужгороді прийняв 284 тисячі осіб

Дорожній бізнес закликає припинити дискримінацію під час тендерних закупівель - президент Всеукраїнської дорожньої асоціації А.Гриненко

За перші п’ять місяців аварійно-диспетчерська служба  АТ «Харківміськгаз» прийняла більше 5 тис.заявок

Труханов оголосив про створення зони пріоритетного розвитку

Школярі Республіки Білорусь навчатимуться на сучасному обладнанні від української компанії ENSOF

"Закарпатгаз Збут" дає можливість своїм клієнтам реструктуризувати борги за газ

Онлайн-обговорення "Кадри для суду: перспективи незавершених конкурсів і доборів"

Понад 55 мільйонів гривень заборгували за газ отримувачі субсидій та пільг на Чернігівщині

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА