11:48 05.04.2018

Не вмикається MacBook, як виправити?

4 хв читати

Дану статтю ми написали як інструкцію до застосування всім власникам Макбук, які зіткнулися з відмовою ноутбука включатися. Вона також буде корисна користувачам, які на майбутнє бажають знати, як діяти в подібному випадку.

Чому Макбук не хоче вмикатись?

Давайте почнемо з симптомів неполадки і власне причин, які привели до неї. У більшості випадків, виною такої поведінки ноутбука Епл є апаратні (механічні) поломки. Найчастіше подібна поведінка пристрою свідчить про те, що попередньо його впустили, залили водою, або існують проблеми з живленням. Це далеко не повний список, далі ми його продовжимо. Але на самому початку, потрібно розуміти, що при будь-яких ситуаціях з попаданням вологи в ноутбук або його падінням — не варто намагатися виправити становище самостійно.

Як правило самолікування призводить до ще більших великим пошкоджень. Тому поспішіть звернутися в сервісний центр Apple BashMac в Києві. Це надійний, професійний сервіс де вам нададуть безкоштовну діагностику і терміново займуться відновленням. Найбільш актуально це при залитті MacBook, бо зволікання загрожує значним збитком, внаслідок короткого замикання або корозії деталей. Потрібно негайне втручання фахівців, чистка, просушка ноутбука, видалення наслідків руйнівної дії рідини.

Симптоми несправності і причини які призводять до відмови ноутбук Apple працювати

Отже, якщо після натискання кнопки живлення Макбук не відбувається ніякої реакції, тобто екран залишається темним, не чути звук працюючих кулерів —це ознаки нашої несправності. Тут варто уточнити, що дисплей може залишатися неактивним і в інших випадках, наприклад, якщо вийшов з ладу шлейф або підсвічування. Також в нових моделях MacBook вентилятори не включаються відразу. Тому необхідно почекати деякий час, щоб переконатися. Якщо ви впізнаєте свій випадок, тоді перерахуємо основні причини:

- Попадання вологи всередину корпусу;
- Механічні пошкодження після падіння і удару;
- Проблеми з системою живлення (зарядка, батарея);

- Сильне нагрівання MacBook через скопичення пилу (необхідно замовити чистку);
- Встановлення несумісних компонентів (пам'ять, SSD диск);
- Підключена периферія (принтер, флешка, зовнішній накопичувач).

Як вирішити проблему і включити Мак

Зверніть увагу, що деякі пункти даної інструкції ви не зможете виконати самостійно, так як потрібно професійне втручання. Виконайте ті з них, які можливі в домашніх умовах, в інших випадках — чекаємо вас для спеціалізованої допомоги в майстерні.

- Для початку спробуйте відключити всі пристрої від ноутбука. Іноді відбувається конфлікт обладнання, тому від'єднайте від портів все підключені девайси і спробуйте знову;
- Переконайтесь, що розетка працює, тобто в ній присутня напруга. Якщо Макбук повністю розряджений, а електрики немає, то природно він не включиться. Спробуйте включити в розетку лампу або іншу техніку, щоб перевірити;
- Можливо причина в зарядному пристрої. Блок зарядки може згоріти, пошкодитися конектор, або просто перетерся кабель. Якщо є можливість — замініть свій MaSafe;
- Якщо ви маєте в наявності спеціальний інструмент — зніміть нижню кришку ноутбука і спробуйте відключити і знову підключити акумулятор. Слід зауважити, що самостійно це зробити досить складно, адже не у кожного є комплект оригінальних викруток, та й знадобиться досвід у від'єднанні батареї. У разі, якщо ви не можете зробити це самі, відвідайте сервісний центр Apple в Києві.
- Тут же ви можете замовити заміну акумулятора MacBook;
- Можливо перед появою проблеми Макбук піддавався ремонту або модернізації. Модулі оперативної пам'яті неправильної конфігурації або жорсткий диск (SSD) можуть привести до відмови ноутбука включатися. Зверніться в майстерню, де вам надавали послуги, для виправлення помилки;
- Скиньте параметри SMC. Затисніть клавіші Shift-Control-Option одночасно з кнопкою живлення. Утримуйте їх протягом 10 секунд, після чого відпустіть, трохи почекайте і знову натисніть кнопку включення;
- Це перелік основних дій, які можна зробити. Якщо нічого з перерахованого вище не допомогло — необхідно відвідування сервісного центру.

Наостанок нагадаємо, що власники MacBook завжди можуть отримати кваліфіковану допомогу в сервісі Apple BashMac у самому центрі Києва. Безкоштовний огляд фахівцем, терміновий ремонт, тільки оригінальні запчастини Епл, величезний досвід інженерів і спеціальне обладнання — завжди до ваших послуг. Довіритеся професіоналам і ваша проблема з включенням Макбук буде швидко і якісно вирішена. Нижче ми наводимо контакти рекомендованої майстерні.

СЦ Apple BashMac
http://bashmac.ua
Адреса: м Київ, вул. Велика Васильківська, 18
Тел.: (044) 360-61-16
Центр міста, поруч з м. Льва Толстого
і вул. Пушкінська
Цілодобово і без вихідних

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА