10:49 16.08.2018

VI Міжнародний інвестиційний форум "Вінниччина – бізнес в центрі України" відбудеться 7 вересня

2 хв читати

7 вересня 2018 року у м.Вінниця за участю прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана відбудеться VI Міжнародний інвестиційний форум «Вінниччина – бізнес в центрі України».

Робота форуму розпочнеться 7 вересня 2018 року об 11.30 за адресою м. Вінниця, вул. Хмельницьке шосе, 7, Вінницька обласна філармонія ім.М.Д.Леонтовича.

Метою заходу є активізація економічної співпраці, презентація інвестиційного, економічного, агропромислового та туристичного потенціалу Вінницької області, а також встановлення нових партнерських контактів та налагодження взаємовигідного співробітництва.

До обговорень важливих тем на інвестиційному форумі долучаться також віце-прем’єр-міністр та міністр фінансів Словацької Республіки (2002-2006 та 2010-2012рр.), керівник групи радників прем’єр-міністра України Іван Міклош, голова правління агрохолдингу «Миронівський хлібопродукт» Юрій Косюк,  голова Наглядової ради  державної установи «Офіс із залучення та підтримки інвестицій» (UkraineInvest), головний інвестиційний радник прем'єр-міністра України Даніель Білак  та керівник Офісу з просування експорту (ExportPromotion Office),  радник міністра економічного розвитку і торгівлі України Мар’яна Каганяк.

У форумі також візьме участь  президент UBC-Group Ігор Гуменний, адже саме у вересні цього року на Вінниччині  заплановане офіційне відкриття нового сучасного заводу компанії «UBC GROUP» – одного з найбільших виробників промислового холодильного обладнання в Східній Європі.  В дію буде введена перша черга заводу.

Основними темами  для дискусій під час інвестиційного форуму буде: посилення регіональної конкурентоспроможності: інвестиції, інновації, технології;  інвестиції в інфраструктуру – шлях до економічного розвитку територій; енергоефективість та енергоощадність – шлях до енергетичної децентралізації.

Нагадаємо, що метою міжнародного інвестиційного форуму є активізація економічної співпраці, презентація інвестиційного, економічного, агропромислового та туристичного потенціалу Вінницької області, а також встановлення нових партнерських контактів та налагодження взаємовигідного співробітництва.

Для участі у форумі потрібно до 3 вересня 2018 року зареєструватися, заповнивши реєстраційну форму https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSed0vrMJEPMhKOrNSnIgpsQVKOzsSB8pUVu6shuRJco6xRiyA/viewform.

 

РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Банківська система демонструє покращення якості активів та зростання якості кредитного портфелю

"Спортивний контекст" презентував свою Концепцію реформи спорту експертам Офісу Президента та Мінмолодьспорту

Григорій Козловський і Академія "Рух" подарували дітям захисників та загиблих героїв новорічне свято та незабутні емоції

До Нового року ЕКО МАРКЕТ запускає акцію з цінами з минулого

У Києві покажуть сучасний балет «Д.І.М.» про вимушену міграцію (фото, трейлер)

Голова Альянсу відновлення України очолив Басейнову раду нижнього Дунаю

Ювілейний благодійний проєкт «Станьте чарівниками!» від мережі магазинів «Антошка»

Ефективні алгоритми розвитку бізнесу під час війни на GET Business Festival

Сучасний лінолеум: від характеристик до рекомендацій щодо вибору від експертів АРС

Ми надзвичайно вдячні Франції за підтримку українських спортсменів - С. Бубка

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА