16:03 25.03.2019

Ощадбанк і VIDI відкрили перший в Україні Центр автокредитування

3 хв читати

В Києві розпочав роботу перший в Україні Центр автокредитування від Ощадбанку та VIDI. Відтепер кредит на автомобіль можна оформити безпосередньо в автосалоні без відвідування банку. Ощадбанк - лідер банківського ринку за приростом частки в автокредитуванні в 2018 році – в грудні вона досягла 16 %, збільшившись з початку року на 12 %.

У Центрі автокредитування бажаючі придбати автомобіль в кредит можуть отримати всю необхідну інформацію про автомобілі, представлені в салонах ВіДі АвтоСіті, обрати вподобану комплектацію та отримати повну фінансову консультацію щодо умов кредитування та страхування. Клієнту запропонують оптимальний варіант кредитної програми з урахуванням його побажань стосовно першого внеску, мінімальних витрат та терміну кредитування і нададуть всі послуги з оформлення кредиту. Програми кредитування Ощадбанку вирізняються простими та прозорими умовами з фіксованою відсотковою ставкою на весь термін дії кредитного договору, відсутністю прихованих комісій та штрафних санкцій за дострокове погашення кредиту. Проконсультуватись щодо отримання кредиту можна в будь-якому салоні ВіДі АвтоСіті в Києві.

"Ми бачимо суттєвий попит з боку клієнтів на автокредити. Зокрема, протягом 2018 року Ощадбанк видав 1710 автокредитів, що в п'ять разів перевищує показники 2017 року. У 2019 році ми продовжуємо активно розвивати цей напрям і пропонуємо новий рівень обслуговування в першому в Україні Центрі автокредитування, який ми відкрили  разом з нашим партнером VIDI. Консультації та оформлення кредиту відбуваються без відвідування банку безпосередньо  в Центрі автокредитування. Впевнена, що клієнти позитивно оцінять нову послугу. Оформлення автокредиту в Центрі буде більш зручним та заощадить час клієнта", зазначила Валерія Малахова, директор департаменту роздрібного бізнесу Ощадбанку.

Центр автокредитування – перспективний спільний проект групи VIDI та  Ощадбанку, спрямований на спрощення отримання кредиту на придбання автомобіля.

"Сьогодні процес оформлення кредиту займає 3-5 робочих днів. 80% цього часу припадає на погодження й оформлення документів. Потім слідує поїздка до банку для укладення кредитного договору. А ми цінуємо особистий час наших клієнтів, тому створюємо для них максимально комфортні умови придбання автомобіля в кредит. Звичайно, нам ще далеко до оформлення кредиту на автомобіль за 1 годину, але за 1 день – це цілком реально! Оформлення кредитного договору відбувається безпосередньо в автосалоні за максимально зручною для клієнта системою. Принцип роботи досить простий: клієнт обирає автомобіль у будь-якому автосалоні ВіДі АвтоСіті та разом з персональним фінансовим консультантом від VIDI визначає програму кредитування і страхування "КАСКО". У максимально короткий термін Центр автокредитування проводить всі необхідні погодження і в разі позитивного рішення видає гарантійний лист. На підставі гарантійного листа клієнт може одразу укласти кредитний договір, договір страхування "КАСКО" та внести перший авансовий платіж у касу Ощадбанку на території ВіДі АвтоСіті", – відзначає Іван Загреба, директор страхової компанії "ВІДІ-СТРАХУВАННЯ".

Центр автокредитування знаходиться у ВіДі АвтоСіті за адресою: вул. Велика Кільцева, 58, с. Софіївська Борщагівка, Києво-Святошинський р-н, Київська обл. Детальну інформацію можна отримати за телефоном: 0 800 308 999.

Прес-служба Ощадбанку

Завантаження...
РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Круглий стіл "M&A в Україні: Рух вперед"

"Миколаївгаз Збут" надав УСЗН інформацію щодо стану розрахунків по 12 тисячам клієнтів-субсидіантів

Володимир Нідзельський: Треба захищати і економіку, і наших дітей

Засідання Великої Палати Верховного Суду стосовно марки «Корвалол Corvalolum» відбудеться 25 червня 2019 року

Засідання Великої палати Верховного Суду стосовно марки "Корвалол Corvalolum" відбудеться 25 червня 2019 року

"ІВАНО-ФРАНКІВСЬКГАЗ ЗБУТ" перерахував до держбюджету 70 млн. грн невикористаної клієнтами субсидії

"Сумигаз Збут" повернув до держбюджету майже 28 млн грн невикористаних клієнтами субсидій

У поточному році аварійна служба "Миколаївгазу" здійснила понад 3,5 тисячі виїздів

Міжнародний холдинг Parimatch вітає позицію Президента України Володимира Зеленського щодо скасування заборони грального бізнесу в державі та лібералізації економіки в цілому

В Києві пройшов форум для інвесторів у рітейл і торгівельну нерухомість

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА