18:48 23.04.2019

Київстар продемонстрував базову станцію для мереж 5G

2 хв читати
Київстар продемонстрував базову станцію для мереж 5G

Нове обладнання дозволяє збільшити ємність одного LTE-стільника до 6,5 разів

Базова станція, обладнана за новою технологією Massive MIMO (багатопроменева активна антенна система), встановлена для тестування в мережі Київстар в районі Національного технічного університету.  Massive MIMO — це ключова технологія для мереж 5G зв’язку. Вона дозволяє отримати значно більші переваги як у швидкості бездротової передачі даних, так і надійності з’єднань, використовуючи значно більшу кількість антен на базовій станції.  Так, базова станція використовує вбудовану антену з 32 прийомо передавачами, які працюють одночасно, що дозволяє сформувати багато цифрових потоків і у рази збільшити ємність базової станції.

Як коментує президент Київстару Олександр Комаров, «компанія упевнено рухається у розвиток нових технологій, і вже зараз використовує найбільш інноваційні рішення в Україні».

По мірі розвитку мереж LTE, попит на високошвидкісний мобільний інтернет зростає дуже високими темпами. Наприклад, з 2015 по 2018 роки обсяги дата-трафіку в мережі Київстар зросли на  1500%. А в березні 2019 року абоненти використали більше мобільного інтернету (45 Петабайтів), ніж за весь 2016 рік.

Після завершення процесу сертифікації та реєстрації в Україні нового обладнання, компанія буде впроваджувати його у місцях з високою концентрацією мобільного трафіку, наприклад – стадіонах, концертних майданчиках, місцях проведення масових заходів, тощо.

Довідка: Київстар – український оператор телекомунікацій, що надає послуги зв’язку та передачі даних на основі широкого спектру мобільних та фіксованих технологій, у тому числі для 3G і 4G зв’язку. Послугами оператора користуються понад 26,4 млн абонентів. За даними дослідження міжнародної компанії Ookla, в мережі Київстар середня швидкість мобільного інтернету найбільша в Україні.  

Акціонери Київстар – міжнародна Група VEON, офіс в Нідерландах. Акції Групи знаходяться в на фондових біржах NASDAQ (Нью-Йорк) та Euronext (Амстердам). Київстар понад 20 років працює в Україні. Компанія є платником податків № 1 галузі зв’язку та входить у ТОП-20 найбільших платників податків  України.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Спостерігачі на 132 округу повідомляють про зіпсовані бюлетені штампом “вибув”

Абоненти Київстар визначили найпопулярніших виконавців на Atlas Weekend 2019

22-25 серпня в Одесі відбудеться міжнародний чемпіонат зі сквошу "Zenit Black Sea Open 2019"

На Вінниччини через борги припинена подача газу для 15 тисяч споживачів

Результати реконструкції Центрального мосту в Дніпрі можуть бути сфальсифіковані – громадські активісти

Бюджетні установи заборгували "ЧЕРНІГІВГАЗ ЗБУТу" майже 4 млн гривень

8 законопроектів за 100 годин – Юлія Тимошенко презентувала план для коаліції дій

"МЕГАБАНК" уклав угоду з американською корпорацією OPIC

Електоральні очікування українців від позачергових виборів до Верховної Ради України у 2019 р. (липень 2019)

"Фармак" не відстає від світових трендів у сфері ділового туризму, як способу підвищення кваліфікації

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА