18:48 23.04.2019

Київстар продемонстрував базову станцію для мереж 5G

2 хв читати
Київстар продемонстрував базову станцію для мереж 5G

Нове обладнання дозволяє збільшити ємність одного LTE-стільника до 6,5 разів

Базова станція, обладнана за новою технологією Massive MIMO (багатопроменева активна антенна система), встановлена для тестування в мережі Київстар в районі Національного технічного університету.  Massive MIMO — це ключова технологія для мереж 5G зв’язку. Вона дозволяє отримати значно більші переваги як у швидкості бездротової передачі даних, так і надійності з’єднань, використовуючи значно більшу кількість антен на базовій станції.  Так, базова станція використовує вбудовану антену з 32 прийомо передавачами, які працюють одночасно, що дозволяє сформувати багато цифрових потоків і у рази збільшити ємність базової станції.

Як коментує президент Київстару Олександр Комаров, «компанія упевнено рухається у розвиток нових технологій, і вже зараз використовує найбільш інноваційні рішення в Україні».

По мірі розвитку мереж LTE, попит на високошвидкісний мобільний інтернет зростає дуже високими темпами. Наприклад, з 2015 по 2018 роки обсяги дата-трафіку в мережі Київстар зросли на  1500%. А в березні 2019 року абоненти використали більше мобільного інтернету (45 Петабайтів), ніж за весь 2016 рік.

Після завершення процесу сертифікації та реєстрації в Україні нового обладнання, компанія буде впроваджувати його у місцях з високою концентрацією мобільного трафіку, наприклад – стадіонах, концертних майданчиках, місцях проведення масових заходів, тощо.

Довідка: Київстар – український оператор телекомунікацій, що надає послуги зв’язку та передачі даних на основі широкого спектру мобільних та фіксованих технологій, у тому числі для 3G і 4G зв’язку. Послугами оператора користуються понад 26,4 млн абонентів. За даними дослідження міжнародної компанії Ookla, в мережі Київстар середня швидкість мобільного інтернету найбільша в Україні.  

Акціонери Київстар – міжнародна Група VEON, офіс в Нідерландах. Акції Групи знаходяться в на фондових біржах NASDAQ (Нью-Йорк) та Euronext (Амстердам). Київстар понад 20 років працює в Україні. Компанія є платником податків № 1 галузі зв’язку та входить у ТОП-20 найбільших платників податків  України.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

У столиці відбудеться відкритий турнір з тхеквондо Kyiv Open Cup

Онлайн-конференція "Бізнес-ризики 2021. Кримінально-правові ризики"

Незабаром в  Україні змінять правила розміщення реклами в містах і вздовж трас

В умовах недосконалого газового ринку вже в липні очікується масове банкрутство підприємств теплоенергетики – міжгалузева асоціація "Укртеплокомуненерго"

Батьки - рушійна сила: долають бар'єри заради порятунку своїх дітей від смертельної хвороби

Віталій Бойко, CEO та засновник UrbanExperts, розкриє "3 кроки до виживання в міських джунглях в 2021" або як побудувати 100% успішний проєкт з нерухомості

Найбільша ІТ-конференція iForum відбудеться 18 червня 2021 на арені НСК «Олімпійський»

Бренд Моршинська презентує нову лімітовану серію "Моршинська Спорт"

Клієнти ТОВ "Дніпропетровськгаз Збут" зможуть платити за газ рівними частинами

Diligent Capital Partners та FMO інвестують $20 мільйонів доларів у провідного українського виробника кормів Edinstvo Group

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА