18:55 24.04.2019

Київcтар включив зв’язок 4G ще в 133 населених пунктах

2 хв читати

Національний телеком оператор збільшив територію 4G ще у 6 областях України. Абонентам,  що користуються  USIM-картками і смартфонами з 4G модулем, буде надано бонусні 10 000 Мегабайтів для мобільного інтернету.

З 24 квітня ще 263 тисячі чоловік у 133 населених пунктах зможуть користуватись новими технологіями мобільного зв’язку. Зокрема, у Вінницькій області доступ до нових технологій отримали мешканці населених пунктів Літин, Немирів, Браїлів, Городківка, Корделівка. У Житомирській – Попільня, Стрижівка, Володарськ-Волинський. У Київській – Рокитне. В Миколаївській, Одеській та Херсонській областях – Тарутине, Болград,  Баштанка, Дмитрівка, Любашівка, Новоолексіївка, Виноградове, Козачі Лагері, Іванівка. Завдяки збільшенню території мережі 4G,

Зв’язок 4G від Київстар доступний у 4720 населених пунктах, де проживає 24,3 млн чоловік, або 58,7% населення України. Завдяки новим технологіям, мешканці міст та сіл стали більше використовувати мобільний інтернет. Наприклад, лише за один місяць 2019 року абоненти Київстар використали стільки ж обсягів мобільного інтернету, як за весь 2016 рік.  

З технологією LTE середня швидкість передачі даних є на порядок вищою, а затримка в передачі пакетів інформації (ping) менше в 2,5 рази у порівнянні з мережами 3G. Для абонентів це можливість швидко обмінюватись «важким» контентом, дивитись онлайн ТВ високої якості, в лічені секунди завантажувати мобільні додатки скрізь, де є покриття мережі.

Щоб задовольнити зростаючий попит, Київстар надає абонентам великий вибір тарифних планів з безлімітним інтернетом. Зокрема, абоненти користуються необмеженим трафіком на сервіси YouTube, соціальні мережі, Wikipedia, освітню платформу  Prometheus, тощо.

Розпочати користування послугами 4G дуже просто - необхідно, щоб смартфон та SIM-картка абонента підтримували технологію LTE. Замінити SIM-картку на USIM з підтримкою 4G/LTE можна безкоштовно в усіх фірмових магазинах Київстар. Також компанія пропонує доставку SIM-карток 4G поштою.

Нагадаємо, що в мережі Київстар середня швидкість мобільного інтернету найвища з-поміж усіх  мобільних операторів України. Такі  дані наводять у своєму дослідженні за 2018 рік експерти міжнародної компанії Ookla.

Довідка про Київстар:

Київстар – найбільший український оператор телекомунікацій, що надає послуги зв’язку та передачі даних на основі широкого спектру мобільних та фіксованих технологій, у тому числі зв’язку 3G та 4G для 26,4 млн абонентів. Акціонери Київстар – міжнародна Група VEON Ltd, офіс в Нідерландах. Акції Групи знаходяться в обігу на фондових біржах  NASDAQ (Нью-Йорк) та Euronext (Амстердам).

Київстар понад 20 років працює в Україні і є найбільшим платником податків до бюджету на телеком ринку, одним з найкращих роботодавців та соціально відповідальною компанією.

Додаткова інформація: pr@kyivstar.net, www.kyivstar.ua.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Спостерігачі на 132 округу повідомляють про зіпсовані бюлетені штампом “вибув”

Абоненти Київстар визначили найпопулярніших виконавців на Atlas Weekend 2019

22-25 серпня в Одесі відбудеться міжнародний чемпіонат зі сквошу "Zenit Black Sea Open 2019"

На Вінниччини через борги припинена подача газу для 15 тисяч споживачів

Результати реконструкції Центрального мосту в Дніпрі можуть бути сфальсифіковані – громадські активісти

Бюджетні установи заборгували "ЧЕРНІГІВГАЗ ЗБУТу" майже 4 млн гривень

8 законопроектів за 100 годин – Юлія Тимошенко презентувала план для коаліції дій

"МЕГАБАНК" уклав угоду з американською корпорацією OPIC

Електоральні очікування українців від позачергових виборів до Верховної Ради України у 2019 р. (липень 2019)

"Фармак" не відстає від світових трендів у сфері ділового туризму, як способу підвищення кваліфікації

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА