18:39 10.05.2019

AGROPORT: тепер і в Туреччині

4 хв читати

Форум представляє українських органіків на міжнародній виставці 

AGROPORT – це не тільки найбільший сільськогосподарський Форум і виставка в Східній Європі. Це потужне лобі українських виробників на міжнародному ринку.

Тому після німецького Нюрнбергу, де команда AGROPORT організувала Національний павільйон, знову закордон –  тепер турецький Ізмір. Тут з 15 по 18 травня проходитиме X Міжнародна виставка органічних продуктів Ekoloji Izmir 2019. 

Туреччина сьогодні один з найбільших світових виробників органіки – цей напрям має велику підтримку від держави. Тому й виставка проводиться масштабно, за підтримки Міністерства сільського та лісового господарства та у співпраці з Асоціацією екологічних сільськогосподарських організацій. Асортимент продукції широчезний: від органічного одягу до дитячих товарів, від косметики до продуктів харчування та засобiв гігієни, пакувальне обладнання, послуги тощо. В рамках програми пройдуть численні семінари та конференції. Очікуються гості з країн Східної Європи, Центральної Азії, Близького і Середнього Сходу та Африки. Для всіх учасників виставки організатори пропонують безкоштовне проживання в готелях Ізміру – цей регіон славиться не тільки обсягами органічного виробництва, а й курортами.  

До речі, Izmir Organic Products Fair цього року став партнером AGROPORT і  був представлений на Форумі у Львові. Тепер українці поїхали показати свої органічні досягнення. Наші виробники будуть представлені під  експортним брендом BuyOrganic.in.ua.  Загалом майже 400 найменувань. Є звісно,  і сировина – зерно, ягоди, але також велика частка переробленої продукції: олія, чаї, мед,томатна паста, молочна продукція, соки, фруктові пасти тощо. Участь у виставці відкриває для наших виробників нові перспективні ринки – адже очікують понад 13 тис. відвідувачів.

 "AGROPORT  давно переріс формат сільськогосподарської виставки і сьогодні це справжня еко-система підтримки виробників. Українські аграрії вміють виготовляти високоякісну продукцію, але маркетинг поки що слабкий. А без нього про іноземні ринки годі мріяти, – розповідає керівник AGROPORT Ukraine Дмитро Титаренко.  – Основні наші зусилля спрямовані саме на те, щоб вивести нашого виробника на світовий рівень. Тому активно представляємо своїх експонентів на міжнародних, заходах. У лютому був Біофах у Нюрнберзі, зараз Ізмір, далі на черзі – виставка у Лондоні.  Деякі українські виробники приїдуть особисто, але багатьох буде представляти команда AGROPORT". 

Крім того, українці мають потужний інструмент для виходу на міжнародний ринок – AgrоportEх.Bio – це мобільна платформа, яка забезпечує прямий доступ для покупців зі всього світу до сертифікованих виробників органічної продукції. Вона вже працює українською, російською та англійською мовами і доступна для користувачів з 35 країн. Наступного тижня буде вперше представлена на виставці в Туреччині.

З великими планами в Ізмір збирається компанія "5 ELEMENT" – постійний партнер і учасник AGROPORT.  Компанія  виготовляє добрива, які  дозволені в органічному виробництві. Це унікальна розробка українських вчених. Препарати активно використовуються в майже двох десятках країн, але Туреччина, як один з найбільших виробників органіки особливо цікава. Компанія, до речі, стала спонсором національного стенду  в Ізмірі.

"AGROPORT виконує дуже важливу місію: популяризує органічний рух в Україні, а українських виробників – на міжнародних ринках. Для середніх і дрібних аграріїв, які самі не можуть поїхати на такі виставки, це взагалі унікальний шанс знайти іноземних партнерів, – говорить Володимир Білий, керівник підприємства "5 ELEMENT". 

Для України органічне виробництво – чи не найперспективніший напрямок в агро. На щастя, ми дуже вчасно встигли включитися у глобальні  процеси. І зробили це відразу на високому рівні. 

Дізнатися більше інформації про виставку можна на сайті www.agroport.ua

Довідка:

AGROPORT Ukraine (www.agroport.ua) Щорічний масштабний захід з підтримки фермерства та сільгоспвиробників України і Східної Європи. Проходить на майданчиках Міжнародних аеропортів з 2014 року за участю Продовольчої та сільськогосподарської організації ООН (ФАО) в рамках Всесвітнього дня продовольства. З 2018 року АГРОПОРТ проходить в трьох містах та охоплює інтереси індивідуально західних, південних та східних агровиробників. 

Agroportex.Bio було сформовано як окремий напрямок з "Розвитку органічного ринку України та промоції органічної продукції українського виробництва" у 2017 році в рамках діяльності проекту "Агропорт Україна".
Agroportex.bio зараз працює у 35 країнах:
Австрія, Бельгія, Болгарія, Велика Британія, Греція, Грузія, Данія, Естонія, Ірландія, Іспанія, Італія, Канада, Кіпр, Латвія, Литва, Молдова, Нідерланди, Німеччина, Польща,  Португалія, Російська Федерація, Румунія, Словаччина, Словенія, США, Туреччина, Угорщина, Україна, Фінляндія, Франція, Хорватія, Чеська Республіка, Швейцарія, Швеція.

Виставка Biofach (www.biofach.de) вже 29 років поспіль збирає органічних виробників з усього світу. Стартувала вона у Людвігсхафені з 197 учасників та 2500 відвідувачів. З 1990 року Biofach проходить у Нюрнберзі, де у перший же рік кількість її відвідувачів збільшилась до 21 000, а кількість експонентів зросла у кілька раз і становила 1276.

 

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА