16:45 15.05.2019

На Вінниччині триває оновлення автопарку дитячо-юнацьких спортивних шкіл: трьом ДЮСШ вручено п’ять сучасних мікроавтобусів

2 хв читати

Сьогодні, 15 травня, на стадіоні ЦПКіВ ім. Горького м. Вінниця Вінницькій школі вищої спортивної майстерності, Вінницькій обласній комплексній дитячо-юнацькій спортивній школі та школі Олімпійського резерву з веслування імені Юлії Рябчинської передали п’ять мікроавтобусів марок Ford та Volkswagen, придбаних за гроші обласного бюджету.

Вартість кожного з автомобілів складає близько 1 000 000 гривень. Ключі від нових мікроавтобусів директорам спортшкіл вручив заступник голови Вінницької облдержадміністрації Олександр Крученюк.

Звертаючись до присутніх, Олександр Крученюк зазначив, що автопарк обласних дитячо-юнацьких спортивних шкіл і фізкультурно-спортивної галузі загалом, не оновлювався ще з 90-х років.

"Тільки в 2016 році нам вдалося придбати перший автомобіль для "Інваспорту", згодом, в 2017 році, – вантажний автомобіль для обласного центру фізичного здоров'я населення  "Спорт для всіх". Цьогоріч придбано ці п’ять автомобілів, ключі від яких я маю честь вручити сьогодні.  Два автомобіля придбано для новоствореної школи вищої спортивної майстерності. Автомобіль для школи Олімпійського резерву з веслування імені Юлії Рябчинської обладнано рейлінгами, щоб мати змогу транспортувати необхідний спортивний інвентар", – повідомив Олександр Крученюк

Як запевнив заступник голови облдержадміністрації, це дасть можливість на якіснішому рівні забезпечити спортивно-тренувальний процес. Кошти, витрачені на придбання автомобілів, окуплять себе вже за два роки, адже значно вигідніше і зручніше возити спортсменів на змагання власним, аніж найманим транспортом.

"Створити належні умови для занять спортом та дати всі необхідні можливості, аби спортсмени мали змогу повністю присвятити себе справі свого життя  – ось наша мета. Це те, до чого ми прагнемо. Це основний критерій нашої роботи в спортивно-фізкультурній галузі", – запевнив посадовець.

Відтак, покращення матеріально-технічної бази позашкільних навчальних закладів спортивного профілю неминуче призведе до підвищення результативності юних спортсменів Вінниччини у різного роду спортивних змаганнях.

Завантаження...
РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

На Миколаївщині популярність онлайн-платежів за газ зросла на третину

Rozetka та поштовий оператор Justin запустили безкоштовну доставку

Електоральні очікування українців від позачергових виборів до Верховної Ради України у 2019 р. (липень 2019)

Марафон "НАШ ПАРЛАМЕНТ" Слідкуйте за виборами з "НАШ.МАКСІ-ТВ"

За перше півріччя контакт-центр опрацював понад пів мільйона звернень споживачів "Івано-Франківськгазу"

За перше півріччя контакт-центр опрацював понад пів мільйона звернень споживачів "Івано-Франківськгазу"

В Харкові було виявлено понад 400 випадків крадіжки газу

На сайті Держлісагентства можна дізнатися про відтворення лісів, перевірити легальність лісопродукції

АТ "Дніпропетровськгаз" зазнав збитків більш ніж 1,5 млн грн через дії шахраїв

У виборчому окрузі № 95 визначилась п’ятірка лідерів – соцопитування Фонду інноваційних проектів

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА