09:57 21.05.2019

Signify запускає виробництво світильників для вуличного освітлення в Україні

3 хв читати

Локальне виробництво дозволить задовільнити попит України у якісному освітленні, забезпечить розвиток українського виробництва та створить додаткові робочі місця. Обладнання Philips європейської якості та місцевого виробництва складе гідну конкуренцію іншим гравцям ринку

Київ, Україна. Компанія Signify (Euronext: LIGHT), світовий лідер у галузі освітлення, раніше відома як Philips Lighting, оголосила про початок збирання світлотехнічного обладнання для дорожнього сегменту на підприємстві «Електросвіт» у Тернополі.

Локалізація професійних рішень для вуличного освітлення дозволить компанії більш гнучко підходити до запитів клієнтів, а також надасть більше можливостей для розвитку продажів та виробництва високоякісних продуктів для українського ринку.

«Сьогодні в Україні збільшується попит на якісне світлотехнічне обладнання, яке надає безпеку, економію ресурсів і максимально комфортні умови для життя у місті, — розповідає Олексій Шершень, генеральний директор компанії Signify в Україні. — Ми також бачимо і велику увагу до систем керування вуличним освітленням, які дозволяють в автоматичному режимі вмикати і вимикати світло, змінювати його яскравість згідно із закладеним алгоритмом або сигналами  зовнішніх датчиків, а також відслідковувати усі несправності в мережі й оперативно повідомляти про них диспетчерам. Ми не могли ігнорувати стан речей на сьогоднішній день і прийняли рішення про початок збирання на території України».

На підприємстві буде здійснюватися збирання декількох моделей світлодіодних світильників для зовнішнього освітлення сімейства Philips RoadFlair. Створені для освітлення доріг усіх класів, від федеральних трас до міських вулиць, світильники Philips RoadFlair є кращим рішенням за класом світловіддачі. Їх вирізняє висока ефективність — більш ніж 120 лм/ Вт, що перевищує існуючі аналоги, а також відмінне співвідношення ціни та якості. Першим продуктом, виробленим Signify у Тернополі, стане світильник Philips RoadFlair BRP392.

Продукція буде проходити суворий контроль якості на усіх етапах виробництва, мати необхідні сертифікати і відповідати усім стандартам, встановленим на території України. Виробничі потужності на даному етапі дозволять виробляти до 20 тисяч світильників на рік.

Про компанію Signify

Signify (Euronext: LIGHT) — міжнародна компанія, лідер у галузі світлотехніки для професійного і споживацького ринків, а також виробництві світлових рішень для Інтернету речей. Продукція під брендом Philips, інтегровані системи освітлення Interact і сервіси, що базуються на даних, забезпечують додаткові бізнес-можливості та «перевтілюють» будинки, будівлі та громадські місця. У 2018 році об’єм продажів становив 6,4 млрд євро. У компанії працює 29 000 співробітників більш ніж у 70 країнах. Компанія розкриває безмежний потенціал світла для створення комфортного середовища проживання та покращення життя людей. Новини про компанію Signify ви зможете знайти на офіційному веб-сайті, у Твіттері та LinkedIn. Інформацію для інвесторів шукайте на сторінці «Стосунки з інвесторами».

За більш детальною інформацією звертайтеся до представників Signify

Телефон: +38 (044) 499 59 75

https://www.signify.com/uk-ua/contact

Завантаження...
РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Форум «Пульс України» відбудеться 21-22 червня 2019 року в м.Києві. Початок о 10:00. Тема цьогорічного Форуму: «Наші міста – наше майбутнє».

У Долині для споживачів газу відкрито сучасний центр обслуговування клієнтів

З початку року споживання газу у Дніпрі скоротилось на 15%

Власник "Софт Оіл": "Податкова міліція Дніпропетровської області викрала директора компанії"

У Закарпатті рівень розрахунків за газ вищий на 21% , ніж по всій Україні

Від початку року контакт-центр Львівгазу  опрацював 1,4 млн звернень споживачів

ТОВ "ХАРКІВГАЗ ЗБУТ" забезпечив рекордно-високий рівень розрахунків з Нафтогазом

Рівень розрахунків "Сумигаз Збут" з постачальником газу сягнув рекордних 96%

Аварійна  служба  "Житомиргазу" здійснила більше 8 тисяч виїздів

Понад 6200 виїздів здійснила аварійна служба «Вінницягаз» в поточному році

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА