16:35 06.08.2019

Майже на 30% побільшало звернень до Центрів обслуговування клієнтів АТ "Волиньгаз"

2 хв читати

За шість місяців 2019 року до Центрів обслуговування клієнтів АТ "Волиньгаз" звернулось більше 150 тис. споживачів. На 28% більше, ніж за аналогічний період минулого року.

Збільшення кількості звернень пов’язані із розширенням кола споживачів, які обслуговують ЦОК – наразі у "Волиньгазу" вже 4 таких центри. Сервіси ЦОК набувають особливої актуальності під час частих змінами нормативно-правової бази, що регулює газову сферу. В цьому році багато питань виникло через веремію із нормами споживання газу, а також підвищення тарифу на транспортування газу для АТ "Укртрансгаз". На додачу, споживачі вперше отримали право обирати підрядників для технічного обслуговування внутрішньобудинкових мереж. Усі ці фактори вплинули на зростання звернень клієнтів АТ "Волиньгаз" до Центрів обслуговування.

Більшість звернень стосувалися запитань щодо стану особових рахунків: звірка наявності заборгованості, перерахунку, уточнення діючих норм і тарифів, переоформлення особових рахунків у зв'язку зі зміною власника тощо.

Понад 1 000 заяв було подано з технічних питань – на реконструкцію системи газопостачання, на приєднання, на ремонт та обслуговування газових приладів. Також Центри обслуговування клієнтів приймають заяви на виконання будівельно-монтажних робіт, повірку лічильників тощо.

"Центр обслуговування клієнтів – це наша основна точка взаємодії з клієнтами. Для вирішення будь-кого газового питання вони можуть прийти сюди й отримати повну консультацію менеджера, написати заяву, укласти договір та багато іншого", – розповідає начальник управління клієнтського сервісу АТ "Волиньгаз" Юрій Петрук.

Для максимальної зручності перебування клієнтів Центр облаштований м’якими диванчиками, кондиціонером, кулером, кава-машиною. Електронна черга ефективно розподіляє потоки клієнтів за характером питань з метою запобігання утворення черг. Тонкі монітори, термінал і банкомат дають можливість інтерактивно вирішити ряд питань стосовно перевірки даних і здійснення оплат.

Також клієнтам доступні зручні онлайн-сервіси – такі, як Особистий кабінет на сайті 104.ua, мобільний додаток 104Моbile, Viber-бот 7104 та Контакт-центр.

Завантаження...
РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Підручники видавництва "Ранок" на шляху до школи

Чемпіонат України з інвестицій: результати, уроки, причини

Через низьку заробітну плату АТ "Миколаївгаз" покидають кваліфіковані фахівці

6 вересня у Дніпрі пройде конференція IT Dnipro Conference

Споживачі газу Дніпропетровської області можуть запастися газом на всю зиму по літній ціні

"Сумигаз Збут": споживачі газу можуть запастися газом на всю зиму по літній ціні

Учасники АТО з Миколаївщини, скориставшись допомогою ОДА, відкрили центр родинного відпочинку

Влітку клієнти"Вінницягаз Збут"вдвічі скоротили борги за газ

Українські вчені IIG заявили про готовність безкоштовно забезпечити кожного українця високотехнологічною ID-карткою

ТОВ "Тефін" звертається до президента України Володимира Зеленського та голови СБУ Івана Баканова з закликом припинити незаконні дії підлеглих, які захопили танкер "Мрія"

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА