12:45 23.08.2019

"Сумигаз" втрачає кваліфіковані кадри через низькі зарплати

2 хв читати

Через заморожені тарифи зарплата фахівців "Сумигаз" на 23% менша середньої по промисловості Сумщини, що є причиною плинності кадрів. Лише за 7 місяців поточного року звільнились 153 фахівці. Відтік працівників на підприємстві склав 8%.

Нині критична ситуація з відтоком кадрів спостерігається у всіх газорозподільних компаніях держави. Через те, що НКРЕКП вже три роки не переглядає тарифи на розподіл природного газу. Саме в ньому закладено фонд оплати праці, зарплати на підприємствах "заморожені" на рівні 2016 року. Так при діючій ціні природного газу АТ "Сумигаз" отримує лише 54 копійку.

Середньомісячна оплата праці в "Сумигаз" становить 7 627 грн., у той час як у Сумській області середня зарплата – 9 134 грн., а у промисловості – 9 903 грн. на місяць.

Всі звернення газорозподільних підприємств України до НКРЕКП щодо встановлення економічно обґрунтованого тарифу на розподіл у структурі ціни на газ та відповідно конкурентного рівня заробітної плати, наразі залишаються без розгляду.

А для забезпечення функціонування майже 12 тис. км газопроводів, обладнання на них, розподілу газу до споживачів Сумщини необхідні спеціалісти високого рівня кваліфікації. Нині в компанії є низка вакантних посад. Серед найбільш затребуваних професій - слюсарі з експлуатації та ремонту газопроводів та обладнання на них, майстри і водії.

Минулого тижня в АТ "Сумигаз" відбулись відкриті обговорення проекту тарифу на розподіл природного газу на 2019 рік. Протокол результатів обговорення направлений для розгляду НКЕРКП.

Завантаження...
РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

На Вінниччині дано старт будівництву одного з найбільших у світі заводів з виробництва спортивних товарів компанії  "HEAD"

Стартап Нація "Кіберспорт в Україні: як геймінг трансформується в кар'єру"

Київоблгаз Збут: майже 3000 жителів Київщини придбали газ на зиму за літніми цінами

Вінниччина – бізнес в центрі України: перспективи ринку ІТ-індустрії та альтернативної енергетики

Кілька років НКРЕКУ не переглядала заробітну плату для харківських газовиків - "Харківміськгаз"

За два тижні майже 500 споживачів газу Миколаївської області вже скористалися акцією "Твоя енергонезалежність"

ТОВ "Харківгаз Збут" відкрив своїм клієнтам доступ до резервів Нафтогазу

Нові ведучі в оновленому ток-шоу "НАШ Ранок" на НАШ.МАКСІ-ТВ

Майже 3000 мешканців Дніпропетровщини вже запаслися на зиму акційним газом

На базі Вінницької обласної дитячої клінічної лікарні відкрито унікальне відділення екстреної медичної допомоги – карета швидкої заїжджатиме безпосередньо у відділення

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА