10:52 06.09.2019

За 8 місяців 2019 року об’єми споживання газу в Івано-Франківській області зменшилися на 17%

2 хв читати

Об’єми споживання природного газу в Івано-Франківській області продовжують скорочуватись. Так, за 8 місяців 2019 року на Прикарпатті було спожито 363,6 млн. куб. блакитного палива, це на 17 % менше у порівнянні з аналогічним періодом минулого року.

Зменшення обсягів розподілу газу відбулося за рахунок усіх категорій споживачів. Найбільше скорочення споживання блакитного палива спостерігається серед побутових споживачів  – на 25%, промисловість зменшила використання газу на 14%,  бюджетні установи – на 11%, релігійні організації – на 22%, ТКЕ – на 15%. Внаслідок зменшення об’ємів споживання газу АТ "Івано-Франківськгаз" недоотримав 41,1 млн грн. (без ПДВ) виручки.

"Від’ємна динаміка у споживанні природного газу спостерігається за всіма категоріями споживачів. Якщо у 2018 році релігійні організації та підприємства ТКЕ збільшили споживання газу, то у 2019 році  спостерігається зворотна тенденція", – зазначив комерційний директор АТ "Івано-Франківськгаз" Віктор Кедик.

Від обсягів споживання природного газу залежить фінансування робіт по утриманню газорозподільної системи в належному стані та виконання заходів передбачених інвестпрограмою АТ "Івано-Франківськгаз". Адже, джерелом фінансування поточної діяльності компанії, витрат на обслуговування, ремонт, реконструкцію та модернізацію газових мереж, а також на аварійно-диспетчерські і експлуатаційні служби є виручка від розподілу газу.

З вартості одного кубометра газу "Івано-Франківськгаз" за надання послуги з розподілу  енергоресурсу отримує лише близько 12 %.  Кризова ситуація із надходженням коштів поглиблюється ще й сезонністю споживання газу - коли в літній період воно значно зменшується у порівнянні із холодною порою року.

Завантаження...
РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Споживання газу у Чернівецькій області зменшилося на 15%

Від початку року аварійна служба "Львівгазу" опрацювала 3,5 тис викликів

Третина клієнтів "Івано-Франківськгаз Збуту" користується "особистим кабінетом"

Кількість втручань споживачів в роботу газових лічильників зменшилась на третину

За спожитий газ клієнти «Волиньгаз збуту» боргують майже 500 млн грн

За 1 квартал 2020 року споживачі АТ "Івано-Франківськгаз сплатять за доставку газу на 60% менше, ніж при розрахунку з обсягів поточного споживання

VIII Національна конференція учасників ринку сталевого будівництва. Нові можливості для замовників та галузі

Клієнти "Житомиргаз Збут" на 23 % збільшили онлайн-платежі за газ

Клієнти "Чернівцігаз Збуту" не сплатили за спожитий газ 561 млн грн

Київська опера представить україномовну версію опери В.Моцарта "Весілля Фігаро"

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА