10:52 06.09.2019

За 8 місяців 2019 року об’єми споживання газу в Івано-Франківській області зменшилися на 17%

2 хв читати

Об’єми споживання природного газу в Івано-Франківській області продовжують скорочуватись. Так, за 8 місяців 2019 року на Прикарпатті було спожито 363,6 млн. куб. блакитного палива, це на 17 % менше у порівнянні з аналогічним періодом минулого року.

Зменшення обсягів розподілу газу відбулося за рахунок усіх категорій споживачів. Найбільше скорочення споживання блакитного палива спостерігається серед побутових споживачів  – на 25%, промисловість зменшила використання газу на 14%,  бюджетні установи – на 11%, релігійні організації – на 22%, ТКЕ – на 15%. Внаслідок зменшення об’ємів споживання газу АТ "Івано-Франківськгаз" недоотримав 41,1 млн грн. (без ПДВ) виручки.

"Від’ємна динаміка у споживанні природного газу спостерігається за всіма категоріями споживачів. Якщо у 2018 році релігійні організації та підприємства ТКЕ збільшили споживання газу, то у 2019 році  спостерігається зворотна тенденція", – зазначив комерційний директор АТ "Івано-Франківськгаз" Віктор Кедик.

Від обсягів споживання природного газу залежить фінансування робіт по утриманню газорозподільної системи в належному стані та виконання заходів передбачених інвестпрограмою АТ "Івано-Франківськгаз". Адже, джерелом фінансування поточної діяльності компанії, витрат на обслуговування, ремонт, реконструкцію та модернізацію газових мереж, а також на аварійно-диспетчерські і експлуатаційні служби є виручка від розподілу газу.

З вартості одного кубометра газу "Івано-Франківськгаз" за надання послуги з розподілу  енергоресурсу отримує лише близько 12 %.  Кризова ситуація із надходженням коштів поглиблюється ще й сезонністю споживання газу - коли в літній період воно значно зменшується у порівнянні із холодною порою року.

Завантаження...
РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

"Європейська Солідарність" засуджує спробу перекласти відповідальність за початок війни на сході з Росії на українських ветеранів АТО

Головна подія осені – перший український "Конопляний Ярмарок"

За рік збитки операторів ГРМ виросли на третину і досягнуть 20 млрд грн

Київська опера відкриває 38-ий сезон з новою назвою та ремонтом за 5,3 млн грн

Збитки АТ "Вінницягаз" зросли на 14 % та на кінець року сягнуть 350 млн грн.

В Кривому Розі 17 виробників тепла дотепер не мають постачальника газу на опалювальний сезон

В Україну приїде представник ОЕСР

У Торонто Фонд Ігоря Янковського і Держкіно провели 2-й Український діловий сніданок на кінофестивалі TIFF 2019

Українські банки увійшли в період яскравого зростання - Рейтингове агентство "Стандарт-Рейтинг"

На Волині 6 виробників тепла дотепер не мають постачальника газу на опалювальний сезон

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА