15:51 06.09.2019

Науковці Industrial Innovation Group готові допомогти Україні повернути до $ 2, 5 млрд на рік податкових надходжень з підакцизних товарів

3 хв читати

5 вересня група компаній Industrial Innovation Group провела медійний інноваційний коктейль, в рамках якого пройшла глобальна презентація проекту "Комплексна державна система по збору акцизного податку, маркування товарів та впровадження акцизної марки нового покоління".

За підрахунками експертів, щороку Державний бюджет України втрачає або недоотримує мільярди гривень від товарообігу підакцизних товарів. Однією з головних проблем є його наповнення та боротьба зі збитками, що наносяться контрафактною продукцією.

У 2018 році недоотриманий акцизний податок оцінювався в розмірі  2,6 млрд гривень, у 2019 - на рівні 4,6 млрд гривень. Це суттєво впливає на економіку країни та добробут українців. Виникає логічне запитання - як повернути ці кошти в українську економіку?

Враховуючи, що новий Кабінет Міністрів України планує забезпечити приріст ВВП, українська група компаній Industrial Innovation Group (IIG) готова допомогти державі забезпечити зростаючі темпи росту національної економіки.

За словами одного із топ-менеджерів IIG Георгія Бейліна, коли в 2009 році  в Україні була введена цифрова голографічна акцизна марка, то за перший же рік доходи до бюджету від підакцизних товарів збільшилися на 60% і становила близько $ 2 млрд.  Але з 2013 року було прийнято рішення про перехід на іншу марку – більш просту, зразка 1999 року, яку легко підробити, а значить – страждає Держбюджет.

Тому сьогодні українські науковці пропонують державі сучасні комплексні технології для ефективної боротьби з контрабандою в Україні – запровадження цифрової акцизної марки з голограмою та спектральною міткою, а також комплексна інформаційна суперсучасна система управління акцизною маркою Track&Trace.

Науковці та розробники IIG переконані, що Україні потрібна система Track&Trace, так як її стратегічна мета полягає у тому, щоб допомогти Уряду збільшити податкові надходження без фінансового навантаження на гаманці громадян, а шляхом зміцнення системи оподаткування та зборів доходів – забезпечення повної прозорої системи збору податкових платежів.

За словами директора Департаменту захисного друку паперових документів IIG Ігоря Когута, акцизна марка нового покоління застосовується з використанням універсального існуючого обладнання та не вимагає переоснащення обладнання для її нанесення; вона легко ідентифікується, відслідковується та інтегрується з існуючими системами у всіх виробників алкогольних та тютюнових виробів.

 У ході презентації проекту "Комплексна державна система по збору акцизного податку, маркування товарів та впровадження акцизної марки нового покоління" генеральний директор ПрАТ "ОТІ" Андрій Первушин наголосив, що "високотехнологічна марка акцизного податку забезпечить необхідний рівень захисту та ідентифікації продукту, а система Track&Trace, розроблена винятково для автоматизації обліку акцизного податку,  гарантуватиме сплату податків, передбачених державою".

Експерти IIG у режимі реального часу продемонстрували процес виробництва акцизної марки прямо на підприємстві,  враховуючи чинну систему  Track&Trace. Зокрема, було науково обґрунтовано, що збори від акцизного податку на тютюн та алкоголь в Україні можуть запросто перекрити доходи від транзиту газу з Росії (близько $ 2,5 млрд).

Вартість марок на тютюнові вироби не перевищить 1/8 частини викуреної сигарети.

Вартість марок на алкогольні вироби не перевищить вартість однієї краплі алкогольного напою.

 

Завантаження...
РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

За спожитий газ клієнти «Волиньгаз збуту» боргують майже 500 млн грн

За 1 квартал 2020 року споживачі АТ "Івано-Франківськгаз сплатять за доставку газу на 60% менше, ніж при розрахунку з обсягів поточного споживання

VIII Національна конференція учасників ринку сталевого будівництва. Нові можливості для замовників та галузі

Клієнти "Житомиргаз Збут" на 23 % збільшили онлайн-платежі за газ

Клієнти "Чернівцігаз Збуту" не сплатили за спожитий газ 561 млн грн

Київська опера представить україномовну версію опери В.Моцарта "Весілля Фігаро"

Найбільший виробник курятини України сплатив до бюджету 12 млрд грн податків

"Електронна торгова марка" під загрозою рейдерства - ДП "Держінформаналітика"

14 тис клієнтів-боржників "Хмельницькгаз збуту" отримали попередження про припинення газопостачання

Іпотечний офіс Укргазбанку вже видав українцям майже 500 сертифікатів на суму 272,7 млн грн

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА