15:00 06.09.2019

5 вересня у Харкові стартував 5-й ювілейний "Донбас Медіа Форум 2019"

2 хв читати

Цьогорічний "Донбас Медіа Форум 2019" традиційно зібрав 600 гостей, серед яких журналісти зі всієї України,  зарубіжні експерти, представники нової влади та громадських організацій, що співпрацюють із медіа.  

Теми, які підніме цього року ДМФ2019,  відображають спектр сучасних проблем, з якими стикається журналістика: інформаційна політика, щодо реінтеграції окупованих територій Донбасу,  протистояння маніпуляціям у медіа під час виборчої турбулентності,  міжнародна синергія проти дезінформації,  обмін досвідом у висвітленні подій у зонах війни і конфліктів.

Відкриваючи ДМФ 2019 очільник ГО "Донецький інститут інформації" Олексій Мацука наголосив: "Цілі міста на Донбасі стали місцями злочину, де першими жертвами стали журналісти і люди, що висловлювали свої думки. Звертаємося до влади, щоб вони боронили свободу слова та звільнили наших колег з полону ДНР та ЛНР".

Заступник голови Офісу Президента Юрій Костюк підтвердив тезу Олексія Мацуки, що в умовах інформаційної війни суспільству потрібні солдати цього фронту. Він запевнив, що нова влада готова допомогти, щоб ті речі, які обговорювалися на ДМФ2019 були втілені в життя.

Радник з питань преси, освіти та культури: Девід  Рейнерт порівняв боротьбу за свободи у США та Україні та знайшов багато спільних рис. Від імені Тимчасового повіреного у справах США в Україні Вільяма Тейлора він побажав учасникам спільних кроків у вирішенні проблем.  Його колега з Представництва ЄС в Україні наголосила на необхідності деолігархізації медіа та активізації розслідувань проти тих, хто зробили злочини перед журналістами.  

Надії, що реінтеграція Донбасу можлива, висловили і голови Донецької та Луганської обласних державних адміністрацій. Голова Донеччини, Олександр Кириленко підкреслив, що ДМФ2019 формує думку і бажання змінювати, а його колега Віталій Комарницький виказав надію, що наступного року Форум пройде у Луганську.

Офіційними партнерами ДМФ в 2019 році є: Представництво Європейського Союзу в Україні, Посольство США в Україні, USAID, Internews, Фонд Маршала, Програма ООН із відновлення та розбудови миру (UN RPP), спільно імплементована ПРООН, ООН Жінки, UNFPA та ФАО.

Завантаження...
РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

"Європейська Солідарність" засуджує спробу перекласти відповідальність за початок війни на сході з Росії на українських ветеранів АТО

Головна подія осені – перший український "Конопляний Ярмарок"

За рік збитки операторів ГРМ виросли на третину і досягнуть 20 млрд грн

Київська опера відкриває 38-ий сезон з новою назвою та ремонтом за 5,3 млн грн

Збитки АТ "Вінницягаз" зросли на 14 % та на кінець року сягнуть 350 млн грн.

В Кривому Розі 17 виробників тепла дотепер не мають постачальника газу на опалювальний сезон

В Україну приїде представник ОЕСР

У Торонто Фонд Ігоря Янковського і Держкіно провели 2-й Український діловий сніданок на кінофестивалі TIFF 2019

Українські банки увійшли в період яскравого зростання - Рейтингове агентство "Стандарт-Рейтинг"

На Волині 6 виробників тепла дотепер не мають постачальника газу на опалювальний сезон

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА