15:00 06.09.2019

5 вересня у Харкові стартував 5-й ювілейний "Донбас Медіа Форум 2019"

2 хв читати

Цьогорічний "Донбас Медіа Форум 2019" традиційно зібрав 600 гостей, серед яких журналісти зі всієї України,  зарубіжні експерти, представники нової влади та громадських організацій, що співпрацюють із медіа.  

Теми, які підніме цього року ДМФ2019,  відображають спектр сучасних проблем, з якими стикається журналістика: інформаційна політика, щодо реінтеграції окупованих територій Донбасу,  протистояння маніпуляціям у медіа під час виборчої турбулентності,  міжнародна синергія проти дезінформації,  обмін досвідом у висвітленні подій у зонах війни і конфліктів.

Відкриваючи ДМФ 2019 очільник ГО "Донецький інститут інформації" Олексій Мацука наголосив: "Цілі міста на Донбасі стали місцями злочину, де першими жертвами стали журналісти і люди, що висловлювали свої думки. Звертаємося до влади, щоб вони боронили свободу слова та звільнили наших колег з полону ДНР та ЛНР".

Заступник голови Офісу Президента Юрій Костюк підтвердив тезу Олексія Мацуки, що в умовах інформаційної війни суспільству потрібні солдати цього фронту. Він запевнив, що нова влада готова допомогти, щоб ті речі, які обговорювалися на ДМФ2019 були втілені в життя.

Радник з питань преси, освіти та культури: Девід  Рейнерт порівняв боротьбу за свободи у США та Україні та знайшов багато спільних рис. Від імені Тимчасового повіреного у справах США в Україні Вільяма Тейлора він побажав учасникам спільних кроків у вирішенні проблем.  Його колега з Представництва ЄС в Україні наголосила на необхідності деолігархізації медіа та активізації розслідувань проти тих, хто зробили злочини перед журналістами.  

Надії, що реінтеграція Донбасу можлива, висловили і голови Донецької та Луганської обласних державних адміністрацій. Голова Донеччини, Олександр Кириленко підкреслив, що ДМФ2019 формує думку і бажання змінювати, а його колега Віталій Комарницький виказав надію, що наступного року Форум пройде у Луганську.

Офіційними партнерами ДМФ в 2019 році є: Представництво Європейського Союзу в Україні, Посольство США в Україні, USAID, Internews, Фонд Маршала, Програма ООН із відновлення та розбудови миру (UN RPP), спільно імплементована ПРООН, ООН Жінки, UNFPA та ФАО.

Завантаження...
РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

"Сумигаз" продовжує діалог з Регулятором щодо підвищення зарплат газовиків до середніх по промисловості

Ukrainian Gaming Week від Smile-Expo: виставка передових рішень для гральної індустрії та обговорення перспектив українського ринку

Споживання газу у Чернівецькій області зменшилося на 15%

Від початку року аварійна служба "Львівгазу" опрацювала 3,5 тис викликів

Третина клієнтів "Івано-Франківськгаз Збуту" користується "особистим кабінетом"

Кількість втручань споживачів в роботу газових лічильників зменшилась на третину

За спожитий газ клієнти «Волиньгаз збуту» боргують майже 500 млн грн

За 1 квартал 2020 року споживачі АТ "Івано-Франківськгаз сплатять за доставку газу на 60% менше, ніж при розрахунку з обсягів поточного споживання

VIII Національна конференція учасників ринку сталевого будівництва. Нові можливості для замовників та галузі

Клієнти "Житомиргаз Збут" на 23 % збільшили онлайн-платежі за газ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА