12:40 09.09.2019

Суд закрив справу, розпочату за заявою підприємця, який образився на "Запоріжгаз"

2 хв читати

3 вересня Орджонікідзевський районний суд Запоріжжя закрив справу проти АТ "Запоріжгаз". Провадження у справі розпочато за заявою Юрія Щукліна в управління СБУ в Запорізькій області, тривало воно протягом чотирьох років і було припинено судом.

Дії Юрія Щукліна щодо компанії АТ "Запоріжгаз" носять особисті мотиви. Все почалося з того, що "Запоріжгаз" виявив в роботі газової заправки, якою володіє Щуклін, грубі порушення, пов'язані з обліком газу. Йому було наказано виправити порушення, однак він відмовився - в результаті, заправка була відключена від газу і припинила роботу.

Після чого Юрій Щуклін почав безпідставно звинувачувати АТ "Запоріжгаз" в зловживаннях, зокрема у внесенні даних про виробничо-технологічні втрати, без підтверджуючих документів. Однак, мова не може йти про завищення обсягів витрат технологічного газу (ВТВ), оскільки розмір ВТВ для "Запоріжгаз" розраховує не сама газорозподільна компанія - вони затверджуються Наказом Міністерства палива та енергетики.

"Мотиви судових розглядів Юрія Щукліна лежать виключно в площині особистих взаємин, - говорить голова правління АТ" Запоріжгазу" Олег Мізік.

Все почалося з того, що його лічильник газу був виключений з держреєстру в зв'язку зі зняттям з виробництва, а потім вийшов з ладу. Це є законною підставою для припинення подачі газу для заміни лічильника на новий. Але власник заправки лічильник так і не змінив ".

Ображений підприємець намагався використовувати ЗМІ, енергоспівтовариство, державні органи влади, в тому числі і правоохоронні органи, з метою зганьбити репутацію компанії. Епопея тривала чотири роки і ось тепер суд поставив крапку, закривши справу.

Завантаження...
РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

За спожитий газ клієнти «Волиньгаз збуту» боргують майже 500 млн грн

За 1 квартал 2020 року споживачі АТ "Івано-Франківськгаз сплатять за доставку газу на 60% менше, ніж при розрахунку з обсягів поточного споживання

VIII Національна конференція учасників ринку сталевого будівництва. Нові можливості для замовників та галузі

Клієнти "Житомиргаз Збут" на 23 % збільшили онлайн-платежі за газ

Клієнти "Чернівцігаз Збуту" не сплатили за спожитий газ 561 млн грн

Київська опера представить україномовну версію опери В.Моцарта "Весілля Фігаро"

Найбільший виробник курятини України сплатив до бюджету 12 млрд грн податків

"Електронна торгова марка" під загрозою рейдерства - ДП "Держінформаналітика"

14 тис клієнтів-боржників "Хмельницькгаз збуту" отримали попередження про припинення газопостачання

Іпотечний офіс Укргазбанку вже видав українцям майже 500 сертифікатів на суму 272,7 млн грн

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА