12:40 09.09.2019

Суд закрив справу, розпочату за заявою підприємця, який образився на "Запоріжгаз"

2 хв читати

3 вересня Орджонікідзевський районний суд Запоріжжя закрив справу проти АТ "Запоріжгаз". Провадження у справі розпочато за заявою Юрія Щукліна в управління СБУ в Запорізькій області, тривало воно протягом чотирьох років і було припинено судом.

Дії Юрія Щукліна щодо компанії АТ "Запоріжгаз" носять особисті мотиви. Все почалося з того, що "Запоріжгаз" виявив в роботі газової заправки, якою володіє Щуклін, грубі порушення, пов'язані з обліком газу. Йому було наказано виправити порушення, однак він відмовився - в результаті, заправка була відключена від газу і припинила роботу.

Після чого Юрій Щуклін почав безпідставно звинувачувати АТ "Запоріжгаз" в зловживаннях, зокрема у внесенні даних про виробничо-технологічні втрати, без підтверджуючих документів. Однак, мова не може йти про завищення обсягів витрат технологічного газу (ВТВ), оскільки розмір ВТВ для "Запоріжгаз" розраховує не сама газорозподільна компанія - вони затверджуються Наказом Міністерства палива та енергетики.

"Мотиви судових розглядів Юрія Щукліна лежать виключно в площині особистих взаємин, - говорить голова правління АТ" Запоріжгазу" Олег Мізік.

Все почалося з того, що його лічильник газу був виключений з держреєстру в зв'язку зі зняттям з виробництва, а потім вийшов з ладу. Це є законною підставою для припинення подачі газу для заміни лічильника на новий. Але власник заправки лічильник так і не змінив ".

Ображений підприємець намагався використовувати ЗМІ, енергоспівтовариство, державні органи влади, в тому числі і правоохоронні органи, з метою зганьбити репутацію компанії. Епопея тривала чотири роки і ось тепер суд поставив крапку, закривши справу.

Завантаження...
РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

"Європейська Солідарність" засуджує спробу перекласти відповідальність за початок війни на сході з Росії на українських ветеранів АТО

Головна подія осені – перший український "Конопляний Ярмарок"

За рік збитки операторів ГРМ виросли на третину і досягнуть 20 млрд грн

Київська опера відкриває 38-ий сезон з новою назвою та ремонтом за 5,3 млн грн

Збитки АТ "Вінницягаз" зросли на 14 % та на кінець року сягнуть 350 млн грн.

В Кривому Розі 17 виробників тепла дотепер не мають постачальника газу на опалювальний сезон

В Україну приїде представник ОЕСР

У Торонто Фонд Ігоря Янковського і Держкіно провели 2-й Український діловий сніданок на кінофестивалі TIFF 2019

Українські банки увійшли в період яскравого зростання - Рейтингове агентство "Стандарт-Рейтинг"

На Волині 6 виробників тепла дотепер не мають постачальника газу на опалювальний сезон

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА