18:14 17.09.2019

Головна подія осені – перший український "Конопляний Ярмарок"

2 хв читати

12-14 жовтня у Києві відбудеться унікальна для нашої країни подія – перший український ярмарок конопляних товарів. 30 вітчизняних компаній представлять різноманітні вироби з конопель, а запрошені на конференцію спікери поділяться досвідом щодо найновіших досліджень, декриміналізації та застосування медичного канабісу для лікування багатьох хвороб, новацій у галузі промислового коноплярства.

Захід відбудеться за підтримки Української Конопляної Асоціації та Інституту луб'яних культур Національної академії аграрних наук України.

Ярмарок і конференцію можна відвідати в сучасному виставковому центрі "АККО Інтернешнл" за адресою: м.Київ, просп.Перемоги, 40-Б. Для комфорту учасників та гостей діятимуть фуд-корт і зона для відпочинку.

Конопляний ринок розвивається швидкими темпами в усьому світі, а в цьому році канабіс навіть став однією з тем Всесвітнього економічного форуму в Давосі. Ідея конопляного ярмарку полягає у щорічному ознайомленні аудиторії з широким асортиментом українських виробників – понад 150 видами товарів, до складу яких входять коноплі. Наш захід надасть суспільству можливість дізнатися про безпечне вирощування та використання цієї рослини.

Окрім виставкового майданчику, протягом трьох днів відбуватиметься конференція, під час якої перед гостями виступлять 27 українських і зарубіжних експертів: науковці, медики, юристи, представники громадських організацій та освітяни з інформацією про сучасні дослідження канабіноїдів, декриміналізацію конопель, медичний канабіс, а також коноплярство як галузь сільського господарства.

Вартість онлайн-квитків – лише 100 гривень за день: https://cannafair.info/

Юлія Дмитренко, організатор
contact@cannafair.info
+38 099 777 11 37

Завантаження...
РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Parimatch - офіційний спонсор "Чорноморця"

Офіційне роз'яснення від "Автоспецпром": лідерство на ринку не тотожне монопольному становищу

Клієнти ТОВ "Дніпропетровськгаз Збут" боргують за газ більше 400 млн гривень

"Волиньгаз" встановив 27 ШГРП вартістю понад 4,3 млн грн

"Дніпро-1" - до єврокубків разом з Parimatch

Стартував продаж квартир 9-го будинку житлового комплексу "Нивки-Парк"

"В інтересах Президента, щоб чиновники Офісу президента не втручалися в процес обрання директора Бюро економічної безпеки України" - Олександр Данилюк

США потрібно залучати до нового формату, а не до "тупикового" нормандського, – Данилюк

Як автор ідеї створення БЕБ, я включив цю реформу у передвиборчу програму Зеленського, - Олександр Данилюк

Данилюк: зараз вирішується питання: Бюро економічної безпеки - підконтрольне і каральне чи професійне і незалежне?

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА