15:36 19.09.2019

Національний експертно-будівельний альянс готовий оцінювати проекти для Фонду енергоефективності – В.Лещинський

1 хв читати
Національний експертно-будівельний альянс готовий оцінювати проекти для Фонду енергоефективності – В.Лещинський

"Національний експертно-будівельний альянс розробляє проекти з енергоефективності. Наші сертифіковані експерти можуть оцінювати проекти, які подають для кредитування ОСББ. Це дасть можливість використовувати новітні технології або енергозберігаючі матеріали та знизить витрати як тепла, так і коштів для мешканців багатоквартирних будинків", - заявив Віктор Лещинський, голова НЕБАУ в Києві під час презентації Фонду енергоефективності.

В Україні близько 230 тисяч багатоквартирних будинків, з них 25% управляються ОСББ. З 2013-го року ОСББ отримують кредити для зниження енергоспоживання. У Національному експертно-будівельному альянсі відзначають, що за останні три роки якість проектно-будівельної документації помітно зросла. Однак, лише з нинішнього року з'явилася вимога від Мінпаливенерго енерго-паспорта і енерго-сертифікату для споруд.  "Ми в альянсі пропонуємо переглянути цю вимогу: обов'язковий сертифікат після проведення енерго-аудиту видавати після завершення об'єкта і введення його в експлуатацію. Тоді саме енерго-аудитори зможуть проаналізувати склад матеріалів, з яких побудований будинок і перевірити їх перед введенням в експлуатацію на живому прикладі ", - пропонує Віктор Лещинський.

Голова НЕБАУ також вважає досить високим нинішній відсоток розробок ОСББ з Фондом енергоефективності – 15%. Адже, по суті, ОСББ - це добровільні співтовариства власників житла і вони мало співпрацюють з кредитно-фінансовими організаціями. Робота ж з Фондом - прекрасний практичний приклад, вона дозволяє зробити житло більш сучасним, економним і зручним для мешканців.

Завантаження...
РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Ощадбанк уп’яте підтвердив звання провідного банку України

"Інтерфакс-Україна" оголошує про початок публікації авторських колонок

Круглий стіл "Консолідована позиція учасників сонячної енергетики щодо вдосконалення законопроекту 3658 та пропозиції щодо відновлення інвестпривабливості"

"Закарпатгаз Збут" продовжує постачання газу за регульованими цінами до серпня

Зірка телесеріалу "Школа" та музикант стали головними акторами першого українського TikTok-серіалу від Київстар

Соціально-екологічна програма Моршинської "Разом за природу" закликає сортувати пластик разом із "Зеленою Торбою"!

Чи є в державному бюджеті зайвих 300 млн гривень?!

МФО після карантину: перспективи галузі

В IT-компанії розповіли, скільки інтернет-магазинів українці відкрили за час карантину

Всього 165 грн. на місяць на 1 кілометр газопроводів передбачено на роботи з безпеки в діючому тарифі АТ "Хмельницькгаз"

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА