16:48 09.10.2019

2 тис подолян придбали зимовий запас газу за акцією "Твоя енергонезалежність"

3 хв читати

Більше 2000 клієнтів "Хмельницькгаз збуту" взяли участь у всеукраїнській акції "Твоя енергонезалежність". Подоляни  придбали понад 2,2 млн куб.м газу на опалювальний сезон за акційною ціною. Для закупівлі енергоносія клієнти зверталися у свої Центри обслуговування клієнтів за місцем проживання, а майже половина заявок були зроблені онлайн через Особистий кабінет  на сайті 104.ua. З 15 жовтня для них відкривається нова можливість -  вони зможуть в онлайн-режимі обирати період, в який їм вигідніше використовувати свій запас.преч

Акція "Твоя енергонезалежність" надала споживачам газу можливість  придбати газ на зиму за фіксованою ціною 5 995,53 грн за тис куб.м.  Акційну ціну визначив оптовий продавець природного газу НАК "Нафтогаз України",  який виступає гарантом збереження запасів газу і стабільної ціни на нього. В акційній ціні не враховані послуги за доставку газу, які змінюються в залежності від регіону та будуть оплачуватися додатково за щомісячними рахунками.

"Зауважу,  що якщо акційна ціна в опалювальний період виявиться вищою за ціну ПСО на газ, то споживачі будуть оплачувати фактично спожитий природний газ звичайним, поточним платежем за ціною ПСО. При цьому оплата здійснюватиметься на рахунок постачальника зі спеціальними обов’язками, який Ви зазвичай використовуєте для оплати природного газу, - інформує директор ТОВ "Хмельницькгаз збут" Андрій Левицький. - Тож обсяг Вашого акційного газу в такому місяці не використовуватиметься, а перейде на наступний період".

Учасники акції  з 15 жовтня можуть на власний розсуд вибирати, яким чином використовувати придбаний запас газу в опалювальний період. Адже,  якщо акційна ціна зрівняється або виявиться нижчою за ціну ПСО, споживач зможе обрати вигіднішу для нього ціну. Покрити спожиті кубометри за рахунок акційного газу чи сплатити визначений ним обсяг по ціні ПСО, - вирішуватиме споживач.

При виборі акційної ціни споживачу необхідно буде лише сплатити послуги за його доставку (розподіл та транспортування). Вартість послуг із доставки газу, а також залишок передплаченого газу по акції "Твоя енергонезалежність" буде відображено як в Особистих кабінетах, так і в щомісячних рахунках за використаний газ.

Нагадаємо, що розмір економії при цьому буде залежати від поточних цін  і продавець не зможе вплинути на її розмір.

Якщо куплений резерв газу буде витрачено до 1 квітня 2020 року, далі споживач буде отримувати газ на загальних умовах - по ціні ПСО, що буде діяти на той час. Споживачі,  які до 1 квітня 2020 року не використають передплачений газ, зможуть використати залишок коштів в рахунок майбутнього споживання газу, або кошти будуть повернуті споживачу по його заяві.

Організатор  - НАК "Нафтогаз України" зазначає,  що учасники акції "Твоя енергонезалежність" зможуть зекономити до  25% власних коштів під час опалювального періоду та відчути усі переваги даного заходу.

Довідка:

Основною  сферою діяльності ТОВ "Хмельницькгаз збут" є постачання природного газу усім категоріям споживачів Хмельницької області (крім м. Шепетівки та Шепетівського району). Компанія законодавчо визначена постачальником газу зі спеціальними обов’язками.

Клієнтами компанії є понад 400 тисяч сімей Хмельниччини, більше 2 тисяч промислових підприємств  та бюджетних організацій, понад 200 релігійних організації. Серед найпотужніших споживачів –ТОВ "Спецавтоінвест", ПрАТ "Городоцький елеватор Суффле".

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА