16:17 08.11.2019

На Вінниччині майже на 2 тис зросла кількість споживачів природного газу

2 хв читати

З початку року майже 2 тис. жителів Вінниччини обрали постачальником газу ТОВ "Вінницягаз Збут". На 1 листопада компанія постачає блакитне паливо 453 тис. побутових споживачів та понад 3,3 тис. підприємств, установ та організацій регіону.

Майже 1,6 тис. нових клієнтів приєдналися у Вінниці та Вінницькому районі. Головним чином це жителі новобудов. Значно менше приєднань по інших районах. Так у Гайсинському районі кількість споживачів газу зросла на 93 особи, у Тростянецькому – на 28 осіб, Хмільницькому та Літинському - на 25 на 21 особу відповідно. По решті районів області кількість нових приєднань коливається від 1 до 20.

"Позитивна тенденція пояснюється розвитком житлового будівництва у містах. В свою чергу не значний приріст споживачів у сільській місцевості пов’язаний з малою кількістю новобудов та використанням альтернативних джерел опалення, зокрема твердого палива. Не дивлячись на це, на сьогодні природний газ залишається найдешевшим та найдоступнішим джерелом енергії, у співвідношенні його вартості та енергетичної цінності." - пояснює директор ТОВ "Вінницягаз Збут" Василь Сопільник.

Згідно постанови Уряду від 19 жовтня 2018 р. № 867 ТОВ "Вінницягаз Збут" є постачальником газу зі спеціальними обов’язками для побутових споживачів та релігійних організацій Вінниччини.

У ціні 1 кубометра газу частка, яку отримує ТОВ "Вінницягаз Збут", становить лише 2,16 %. За ці кошти компанія постачає природний газ та забезпечує обслуговування понад 453 тис. клієнтів. Робота персоналу, здійснення щомісячних нарахувань, друк та донесення рахунків, функціонування онлайн сервісів і каналів зворотнього зв’язку та інші витрати "Вінницягаз Збут" здійснює за рахунок цієї частки. В компанії сподіваються на подальше збільшення кількості нових споживачів та дисципліну в розрахунках за спожитий газ.

Довідка: Основною сферою діяльності ТОВ "Вінницягаз Збут" є постачання природного газу споживачам Вінниччини. На сьогодні компанія постачає природний газ 453 тис. побутових споживачів і майже 3,2 тис. підприємств, установ і організацій. Обсяги постачання становлять близько 406,5 млн кубометрів природного газу на рік.  ТОВ "Вінницягаз Збут" входить до реєстру великих платників податку у Вінницькій області. У 2018 році до бюджетів різних рівнів компанією було сплачено понад 3,3 мільйони гривень.

Завантаження...
РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

У 1 кварталі цього року клієнти «Волингазу» з автономним опаленням сплатять за доставку газу на 27% менше

АТ "Вінницягаз" продовжуватиме діалог з Регулятором щодо підвищення зарплат газовиків до середніх по промисловості

Кожен третій клієнт "Вінницягаз Збут" сплачує за газ онлайн

Дієві стратегії у сфері кібербезпеки

На Сумщині кожен четвертий рахунок за газ сплачують online

Конкурс за ширмою. Київська опера ламає стереотипи У Київській опері відбулися прозорі прослуховування на вакантні посади

Дитячий трикотаж оптом, дитячий одяг від виробника "Світ Текстилю"

Приходько: Цілі "Опозиційної платформи – за життя" актуальні для всіх поколінь українців

Прозорість та безпека: що технологія блокчейн може дати економіці та праву. Огляд статті Александра Кудь

АРМА відкрило доступ до Реєстру арештованих активів

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА