15:53 15.11.2019

Фахівці АТ "Дніпропетровськгазу" виявили 25 тис витоків під час обстеження газопроводів

2 хв читати

За 10 місяців поточного року фахівці компанії обстежили близько 15 тис. км газових мереж. Під час обстежень було виявлено і ліквідовано близько 25 тис витоків газу.

З початку року фахівці АТ "Дніпропетровськгаз" провели обстеження 2,1 тис. км надземних газопроводів і 12,7 тис. км підземних, за якими газ доставляється в будинки споживачів, що проживають на території Дніпропетровської області (крім Дніпра та Кривого Рогу).

Під час обстежень було виявлено і ліквідовано майже 22 тис витоків на надземних газопроводах і їх з'єднаннях і понад 400 витоків на підземних газопроводах і в газових колодязях. Найбільше витоків було виявлено на газопроводах в м Кам'янське і в смт. Широке - понад 3 тис.

"Безперебійне та безаварійне постачання газу споживачам Дніпропетровщини - основне завдання нашої компанії. Саме тому робота співробітників ділянки діагностики газопроводів так важлива. Регулярно в будь-яку погоду і будь-яку пору року за допомогою спеціалізованих приладів, фахівці виявляють витоку і пошкодження ізоляційного покриття, визначають і дають оцінку технічного стану газових мереж", - говорить начальник служби контролю за виробництвом АТ "Дніпропетровськгаз" Дмитро Грицай.

Для технічного обстеження мереж газопостачання фахівці "Дніпропетровськгазу" використовують сучасні надчутливі прилади та обладнання. Вони дозволяють виявити пошкодження труби газопроводу, визначити її товщину, відшукати пошкодження ізоляції, наявність корозії тощо. Це важливий комплекс заходів, що дозволяє виявити проблемні ділянки, попередити виникнення аварійних ситуацій і зменшити втрати газу.

Довідка: Основною сферою діяльності ПАТ "Дніпропетровськгаз" є розподіл природного газу споживачам Дніпропетровської області. На сьогодні рівень газифікації регіону становить 89%. Природний газ отримують більш ніж 600 тисяч сімей та 2,3 тис. підприємств, установ і організацій. Компанія посідає друге місце з розподілу природного газу серед підприємств нафтогазової галузі України. Обсяги розподілу складають близько 1,7 мільярдів кубометрів газу на рік. ПАТ "Дніпропетровськгаз" - одне з найбільших платників податків у Дніпропетровській області. Щорічно до бюджетів усіх рівнів компанія перераховує більше 200 мільйонів гривень податків і зборів.

Завантаження...
РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

2,5 тисячі споживачів газу на Миколаївщини реструктуризували свої борги за газ

Українці спрямували понад 1,3 мільярда своїх заощаджень на покращення екології - Кирило Шевченко

За спожитий у січні газ закарпатцям надійде два окремі рахунки

Ощадбанк – лідер ринку за приростом кредитного портфеля малого та середнього бізнесу у 2019 році

Як позбавитись відмовок і почати вивчення англійської

"Вінницягаз Збут" візьме участь у всіх відкритих конкурсах на поставку газу

ПП "Форвард-Орто" про біонічні протези, сучасний центр реабілітації та програму корпоративної соціальної відповідальності

Новий тариф на розподіл для АТ "Львівгаз" у 2,5 рази менший собівартості доставки газу споживачам

Клієнти АТ "Дніпропетровськгаз" будуть платити за доставку окремо

Прес-служба «Леогеймінг Пей»: Альона Дегрік Шевцова виграла суд про захист честі і ділової репутації проти сайту «Апостроф»

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА