15:53 15.11.2019

Фахівці АТ "Дніпропетровськгазу" виявили 25 тис витоків під час обстеження газопроводів

2 хв читати

За 10 місяців поточного року фахівці компанії обстежили близько 15 тис. км газових мереж. Під час обстежень було виявлено і ліквідовано близько 25 тис витоків газу.

З початку року фахівці АТ "Дніпропетровськгаз" провели обстеження 2,1 тис. км надземних газопроводів і 12,7 тис. км підземних, за якими газ доставляється в будинки споживачів, що проживають на території Дніпропетровської області (крім Дніпра та Кривого Рогу).

Під час обстежень було виявлено і ліквідовано майже 22 тис витоків на надземних газопроводах і їх з'єднаннях і понад 400 витоків на підземних газопроводах і в газових колодязях. Найбільше витоків було виявлено на газопроводах в м Кам'янське і в смт. Широке - понад 3 тис.

"Безперебійне та безаварійне постачання газу споживачам Дніпропетровщини - основне завдання нашої компанії. Саме тому робота співробітників ділянки діагностики газопроводів так важлива. Регулярно в будь-яку погоду і будь-яку пору року за допомогою спеціалізованих приладів, фахівці виявляють витоку і пошкодження ізоляційного покриття, визначають і дають оцінку технічного стану газових мереж", - говорить начальник служби контролю за виробництвом АТ "Дніпропетровськгаз" Дмитро Грицай.

Для технічного обстеження мереж газопостачання фахівці "Дніпропетровськгазу" використовують сучасні надчутливі прилади та обладнання. Вони дозволяють виявити пошкодження труби газопроводу, визначити її товщину, відшукати пошкодження ізоляції, наявність корозії тощо. Це важливий комплекс заходів, що дозволяє виявити проблемні ділянки, попередити виникнення аварійних ситуацій і зменшити втрати газу.

Довідка: Основною сферою діяльності ПАТ "Дніпропетровськгаз" є розподіл природного газу споживачам Дніпропетровської області. На сьогодні рівень газифікації регіону становить 89%. Природний газ отримують більш ніж 600 тисяч сімей та 2,3 тис. підприємств, установ і організацій. Компанія посідає друге місце з розподілу природного газу серед підприємств нафтогазової галузі України. Обсяги розподілу складають близько 1,7 мільярдів кубометрів газу на рік. ПАТ "Дніпропетровськгаз" - одне з найбільших платників податків у Дніпропетровській області. Щорічно до бюджетів усіх рівнів компанія перераховує більше 200 мільйонів гривень податків і зборів.

Завантаження...
РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

У Львові пройшов перший Регіональний Безпековий Форум молодих лідерів

Балансоутримувач несе повну відповідальність за стан будинку, де сталась пожежа у Одесі - Віктор Лещинський

Більше 33%клієнтів-боржників ТОВ "Хмельницькгаз збут" отримали попередження про припинення газопостачання

Геннадій Новіков: такої системи продажу землі, яку намагається протягнути влада, немає в жодній країні світу

60 тисяч споживачів газу Вінниччини отримують пільги на газ в грошовій формі

Київстар визнано платником податків №1 у галузі зв’язку

"Ми пишаємося вами. Ви – наші Герої": миколаївці зустріли бійців 36-ї ОБМП та 406-ї ОАБ, які повернулися з зони проведення ООС

8, 9 та 10 грудня дивіться телеканал “НАШ” та будьте в курсі всіх важливих подій нормандської зустрічі!

Час #БОРЖОМИТИ з оновленим новорічним дизайном

Цьогоріч на Миколаївщині придбано житло для 16-ти сімей, що потребують поліпшення житлових умов

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА