15:22 19.11.2019

З початку року фахівці "Рівнегазу" виявили понад 14 тисяч витоків газу на газопроводах області

1 хв читати

Впродовж 10 місяців 2019 року фахівці газорозподыльної компанії обстежили понад 10 тис. км газових мереж Рівненської області.  Під час обстежень було виявлено і ліквідовано понад 14 тисяч витоків газу.

З початку року спеціалісти "Рівнегазу" здійснили обстеження 8 тисяч кілометрів підземних і майже 2 тисяч кілометрів надземних газопроводів, якими газ транспортується до осель споживачів по всій Рівненській області.

Під час обстежень було виявлено і ліквідовано 131 витік на підземних трубах і майже 14 тис. витоків на надземних газопроводах та їх з’єднаннях. Крім того працівники служби комплексного приладового обстеження (КПО) знайшли і відновили 93 пошкодження ізоляційного покриття.

"Обстеження, діагностика та усунення пошкоджень газорозподільної системи здійснюються фахівцями служби КПО. Причому у будь-яку погоду незалежно від пори року. Загалом, це дуже складна праця", - говорить директор технічний АТ "Рівнегаз" Олександр Ганжа.

Для забезпечення газом у цілодобовому режимі понад 263 тисяч абонентів Рівненської області, фахівці АТ "Рівнегаз" щоденно проводять профілактику та діагностику газової системи, щоб попереджати виникнення аварійних ситуацій.

Так з початку року  проведено 21300 регламентних робіт на 1620 газорегуляторних пунктах шафового типу (ШРП) і понад 2 тис. регламентних робіт на 173 звичайних газорегуляторних пунктах (ГРП). Проведено майже11 тис. перевірок  905 станцій катодного захисту та понад 55 тисяч  будинкових регуляторів тиску.

 

 

Завантаження...
РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Більше 33%клієнтів-боржників ТОВ "Хмельницькгаз збут" отримали попередження про припинення газопостачання

Геннадій Новіков: такої системи продажу землі, яку намагається протягнути влада, немає в жодній країні світу

60 тисяч споживачів газу Вінниччини отримують пільги на газ в грошовій формі

Київстар визнано платником податків №1 у галузі зв’язку

"Ми пишаємося вами. Ви – наші Герої": миколаївці зустріли бійців 36-ї ОБМП та 406-ї ОАБ, які повернулися з зони проведення ООС

8, 9 та 10 грудня дивіться телеканал “НАШ” та будьте в курсі всіх важливих подій нормандської зустрічі!

Час #БОРЖОМИТИ з оновленим новорічним дизайном

Цьогоріч на Миколаївщині придбано житло для 16-ти сімей, що потребують поліпшення житлових умов

Понад 62 тис. споживачів газу на Рівненщині передають показання через "особистий кабінет" на сайті 104.ua

Спікерами Kyiv iGaming Affiliate Conference стануть представники українського державного сектору та європейські гемблінг-експерти

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА