16:22 19.11.2019

За 10 місяців АТ "Вінницягаз" інвестувало в мережі регіону понад 23 млн грн.

2 хв читати

З початку року обсяг інвестицій компанії в газорозподільні мережі Вінниччини у 2019 році уже сягнув понад 23,2 млн грн. На 1 листопада план розвитку АТ "Вінницягаз" на 2019 рік виконаний на 89 %.

Основними статтями витрат стали заходи з реконструкції мереж, заміни непридатних лічильників газу та забезпечення роботи аварійно-диспетчерської служби компанії. На виконання плану розвитку замінено 3,5 тис. непридатних індивідуальних газових лічильників загальною вартістю 5,7 млн. грн. При цьому з початку року непридатними для подальшої експлуатації визнані понад 11,2 тис. приладів з 24 тис. повірених. Виділених інвестицій на дані цілі катастрофічно не вистачає.

Для потреб аварійно-диспетчерської служби компанії придбані 5 автомобілів Peugeot Boxer загальною вартістю 3,3 млн. грн. Нова техніка забезпечує швидке та якісне реагування на аварійні заявки споживачів, виявлення та усунення аварій на газорозподільних мережах.

"На сьогодні задача № 1 для "Вінницягазу" – модернізація та реконструкція мереж, приведення їх у відповідність до сучасного попиту. Це дозволить зменшити втрати газу та витрати на утримання системи", - зауважує директор технічний АТ "Вінницягаз" Володимир Білаш.

Так, 14,2 млн грн. інвестицій спрямовано на проведення капітального ремонту та реконструкції мереж, заміну застарілого газорегулюючого обладнання та засобів захисту від корозії. Зокрема, проведено реконструкцію газопроводу низького тиску протяжністю понад 5,6 км. на суму 946,2 тис. грн.

Здійснено чотири кільцювання газопроводів низького тиску загальною протяжністю 915 м, завдяки чому вдалося забезпечити стабільний тиск у кінцевих споживачів. Вартість робіт склала 270,8 тис. грн. Проведено заміну 5-ти надземних відключаючих пристроїв та капітальний ремонт 4-х газових колодязів. Замінено 14 ШГРП та 2211 комбінованих будинкових регуляторів тиску по всьому регіону. В рамках модернізації мереж замінено одну ГРП на ШГРП. Проведено ряд інших заходів в рамках підготовки мереж до опалювального сезону.

Загалом насьогодні компанія обслуговує 17,2 тис. км мереж, 3 тис. одиниць газорегулюючого обладнання (ГРП/ШРП), 1,6 тис. станцій катодного захисту, понад 106 тис. комбінованих будинкових регуляторів тиску. До кінця 2019 року компанія планує інвестувати в мережі ще близько 3 млн грн.

Основною сферою діяльності АТ "Вінницягаз" є розподіл природного газу. На сьогодні рівень газифікації Вінниччини становить 54 %. Природний газ отримують 450 тис. сімей і майже 4,8 тис. підприємств, установ і організацій. Обсяги розподілу становлять  781 978, 504 тис. кубометрів природного газу на рік. АТ "Вінницягаз" входить до реєстру великих платників податку у Вінницькій області. У 2018 році до бюджетів різних рівнів компанією було сплачено понад 73 мільйони гривень.

 

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА