11:31 20.11.2019

Податкова поліція фабрикує нову справу проти "Софт Оіл"– власник компанії

3 хв читати

Податкова поліція відкрила нову сфабриковану справу проти компанії "Софт Оіл". На думку юристів, це чергова спроба рейдерської атаки на дорогоцінний вантаж вартістю 7 мільйонів доларів. Про це повідомляють "Подробиці-ТВ".

"Буквально на минулому тижні я був на допиті. Суть справи полягає у тому, що я нібито в самого себе вкрав оливу. На сьогоднішній день за мною постійно слідкують. Отримую погрози на свою адресу. За цим стоїть Сергій Пеньков (перший замголови Дніпропетровської ДФС – ред.)", - повідомив журналістам директор компанії "Софт Оіл" Дмитро Олійник.

У травні до порту Миколаєва танкерами доправили 11,5 тисяч тонн базової оливи, вартістю понад 7 мільйонів доларів. Імпортувала мастило дніпровська компанія "Софт Оіл". Як зазначають адвокати "Софт Оіл", олива належить компанії і нікуди не вибувала з її власності компанії. Тому, навіть події, як кримінального правопорушення не відбулося, і що розслідувати у даному випадку - невідомо.

"Ні компанія "Софт Оіл", ні її власники, ні керівники, ні колишні власники - ніхто не звертався до прокуратури із заявою про вчинення цього злочину, тому що його не було вчинено. Потерпілих у даному кримінальному провадженні немає. Але прокуратура та податкова міліція вперто продовжують у даному випадку щось розслідувати", - наголосив адвокат Андрій Слюсар.

Як зазначають журналісти, попри виграні судові процеси, компанія "Софт Оіл" не може отримати доступ до імпортованої базової оливи, яку підприємство закупило півроку тому. Нагадаємо, тоді дніпровські податківці заарештували вантаж.

Більше того, в червні 2019 рок одного з керівників компанії, Кирила Суворова викрали і силоміць утримували майже місяць. Згодом журналісти з'ясували: організував викрадення перший заступник начальника Головного управління ДФС у Дніпропетровській області Сергій Пеньков, який сам обмовився в ефірі загальнонаціонального телеканалу.

"Ми могли його кудись вивезти, закрити у підвалі. Але розуміємо, що завтра це буде розворот щодо нас, що ми його там погано утримали. Тому просто селимо його на базу відпочинку на окраїні Дніпра. І він просто там живе", - заявив тоді Пеньков.

Як зазначив громадський активіст Бондарчук, попри акції протесту з боку активістів, Пеньков продовжує займати свою посаду.

"Він, можливо подав, або подавав документи на участь у конкурсах Служби Безпеки України. Це також свідчить про те, що він в схемі в системі, і допоки він сидить на важелях і може певним чином керувати цю ситуацію, або брати активну в ній участь - блокувати діяльність підприємства - доти і є безлад. Правоохоронні органи, і в тому числі, контролюючі, - абсолютно блокують своєю бездіяльністю і слабким бажанням розібратися в ситуації", - зазначив Бондарчук.

Як зазначають журналісти, свою позицію компанія "Софт Оіл" неодноразово доводила у судах. Остаточним рішенням Миколаївського апеляційного суду встановлено, що в діях директора компанії не було правопорушення. Рішенням Жовтневого районного суду м Дніпра підтверджено незаконність обшуку і вилучення оливи, проведеного податковою міліцією, але досі ніхто не покараний. Чому Державне бюро розслідувань, яке могло б встановити справедливість у ситуації, зволікає - питання риторичне.

Раніше повідомлялось, що в червні 2019 року одного з керівників компанії, Кирила Суворова викрали і силоміць утримували майже місяць співробітники Дніпропетровської податкової міліції. "На нас виходили посередники, як ми розуміємо, від Пенькова і пропонували "допомогу" у вирішенні проблеми за істотну подяку. Але я відкинув такий формат вирішення проблеми і жорстко вимагаю повернути Кирила і залишити компанію в спокої", - заявив тоді власник компанії Дмитро Олійник.

 

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА