12:32 20.11.2019

В Харкові кожен четвертий споживач природного газу зареєстрував "особистий кабінет" на сайті 104.ua

2 хв читати

На початку листопада кількість клієнтів "Харківміськгазу", що користуються онлайн сервісом на сайті 104.ua., досягла близько 125 тис. користувачів. Це кожен четвертий клієнт газорозподільної компанії

За 10 місяців до онлайн-сервісу "особистий кабінет" долучилися понад 14 тис. споживачів природного газу. Загальна кількість користувачів майже 125 тисяч. Онлайн-сервіс "особистий кабінет" для споживачів природного газу функціонує з листопада 2015 року.

Це багатофункціональна інтернет платформа з високим рівнем захисту персональних даних та цілодобовий доступ до власних даних. В кабінеті можна не тільки передати показання лічильника газу або подивитися діючу норму споживання, звірити платежі за газ минулих періодів. Також вирішити свої питання дистанційно, непотрібно іти до Центру обслуговування клієнтів та стояти в черзі, а це значно економить час.

Крім того, "Харківміськгаз" пропонує свої клієнтам інші онлайн-сервіси. Такі як мобільні додатки104Mobile і 104 MobileLight для гаджетів на операційній системі IOS. Їх можна завантажити в Google play і AppStore. Зручний інтерфейс додатків дозволяє налагоджувати зворотний зв'язок з газорозподільної компанією і контролювати кілька особових рахунків. Також отримати зворотній зв'язок можливо за допомогою смс, електронної та голосової пошти Контакт центру, чат-боту 7104 у Viber.

Зареєструвати "особистий кабінет" на сайті 104.ua можна самостійно, зі свого комп'ютера, або скористатися допомогою фахівців в ЦОК "Харківміськгаз". Так, адміністратор Центру обслуговування клієнтів може допомогти клієнту зареєструвати "особистий кабінет" на моніторі "тонкий клієнт" і навчити користуватися дистанційними сервісами компанії.

Довідка. ПАТ "Харківміськгаз" - підприємство, яке здійснює розподіл газу на території міста Харкова. Протяжність розподільчих, ввідних,  внутрішних газопроводів та газопроводів-вводів складає більше 8 тисяч кілометрів, щорічний обсяг транспортування природного газу складає 1,4 мільярдів кубічних метрів. ПАТ "Харківміськгаз" забезпечує природним газом понад 500 тис. домоволодіньта понад 3,5 тис. промислове підприємство, організацій, установ. 

Завантаження...
РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Більше 33%клієнтів-боржників ТОВ "Хмельницькгаз збут" отримали попередження про припинення газопостачання

Геннадій Новіков: такої системи продажу землі, яку намагається протягнути влада, немає в жодній країні світу

60 тисяч споживачів газу Вінниччини отримують пільги на газ в грошовій формі

Київстар визнано платником податків №1 у галузі зв’язку

"Ми пишаємося вами. Ви – наші Герої": миколаївці зустріли бійців 36-ї ОБМП та 406-ї ОАБ, які повернулися з зони проведення ООС

8, 9 та 10 грудня дивіться телеканал “НАШ” та будьте в курсі всіх важливих подій нормандської зустрічі!

Час #БОРЖОМИТИ з оновленим новорічним дизайном

Цьогоріч на Миколаївщині придбано житло для 16-ти сімей, що потребують поліпшення житлових умов

Понад 62 тис. споживачів газу на Рівненщині передають показання через "особистий кабінет" на сайті 104.ua

Спікерами Kyiv iGaming Affiliate Conference стануть представники українського державного сектору та європейські гемблінг-експерти

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА