16:34 02.12.2019

Майже 554 млн кубометрів газу розподілено споживачам Вінниччини за 11 місяців поточного року

2 хв читати

За січень - листопад 2019 року АТ "Вінницягаз" розподілено близько 554 млн м куб. блакитного палива споживачам регіону. Це на 17 % менше, ніж за аналогічний період минулого року.

60% поставлених обсягів припадає на побутових споживачів. Населенню доставлено майже 321 млн куб. м. Решту обсягів отримали непобутові споживачі. Так промисловість Вінниччини спожила майже 130 млн куб. м газу, підприємства ТКЕ 92,5 млн куб. м, бюджетні організації – 11,1 млн куб. м, релігійні організації – 0,33 млн куб. м.

"Обсяги розподілу газу у 2019 році порівняно з аналогічним періодом минулого року зменшились на 17 % або 11,7  млн куб. м. Така тенденція спостерігається вже третій рік поспіль по всіх категоріях споживачів." - говорить комерційний директор АТ "Вінницягаз" Володимир Антошко.

Надходження коштів від надання послуг з розподілу газу залежить від розподілених об’ємів енергоресурсу. З року в рік обсяги споживання блакитного палива в регіоні зменшуються, відповідно зменшуються й надходження за надані послуги. В свою чергу газорозподільні мережі потребують обслуговування незалежно від обсягів споживання. Тариф на розподіл природного газу не переглядався НКРЕКП вже майже 5 років. З вартості одного кубометра АТ "Вінницягаз" отримує лише 82 коп. з ПДВ. Через занижений тариф Оператори ГРМ несуть мільйонні збитки.

Ситуацію ускладнює заборгованість перед підприємством за надані споживачам послуги розподілу газу, що на кінець листопада сягнула понад 11,7 млн. грн. З них 97 % боргують підприємства – виробники теплової енергії. Решту – пбюджетні організації та комунально-побутові підприємства.

Основною сферою діяльності АТ "Вінницягаз" є розподіл природного газу. На сьогодні рівень газифікації Вінниччини становить 54 %. Природний газ отримують 450 тис. сімей і майже 4,8 тис. підприємств, установ і організацій. Обсяги розподілу становлять  781 978, 504 тис. кубометрів природного газу на рік. АТ "Вінницягаз" входить до реєстру великих платників податку у Вінницькій області. У 2018 році до бюджетів різних рівнів компанією було сплачено понад 73 мільйони гривень.

Завантаження...
РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

У Львові пройшов перший Регіональний Безпековий Форум молодих лідерів

Балансоутримувач несе повну відповідальність за стан будинку, де сталась пожежа у Одесі - Віктор Лещинський

Більше 33%клієнтів-боржників ТОВ "Хмельницькгаз збут" отримали попередження про припинення газопостачання

Геннадій Новіков: такої системи продажу землі, яку намагається протягнути влада, немає в жодній країні світу

60 тисяч споживачів газу Вінниччини отримують пільги на газ в грошовій формі

Київстар визнано платником податків №1 у галузі зв’язку

"Ми пишаємося вами. Ви – наші Герої": миколаївці зустріли бійців 36-ї ОБМП та 406-ї ОАБ, які повернулися з зони проведення ООС

8, 9 та 10 грудня дивіться телеканал “НАШ” та будьте в курсі всіх важливих подій нормандської зустрічі!

Час #БОРЖОМИТИ з оновленим новорічним дизайном

Цьогоріч на Миколаївщині придбано житло для 16-ти сімей, що потребують поліпшення житлових умов

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА