11:26 05.12.2019

Київстар визнано платником податків №1 у галузі зв’язку

2 хв читати

Асоціація платників податків України оголосила результати Всеукраїнського рейтингу “Сумлінні платники податків -2018” і нагородила кращих. Переможцями рейтингу стали компанії, які є зразковими у питаннях податкової дисципліни, своєчасності сплати податків, розмірі заробітної плати та кількості офіційно працевлаштованих працівників. Усього журі конкурсу відзначило 53 підприємства з усієї України, що представляють різні галузі економіки: від будівництва до сфери торгівлі та послуг. 

Київстар вже десятий рік поспіль стає переможцем рейтингу “Сумлінні платники податків” з найвищим результатом серед великих підприємств галузі інформації та телекомунікацій. Так, за 2018 рік Київстар сплатив до бюджетів різних рівнів понад  10 млрд грн податків та інших зборів. Зокрема, більше 4 млрд сплачено за ліцензії на розвиток нової технології зв’язку 4G/ LTE. В 2018 році компанія на 20% збільшила капітальні витрати, й інвестувала у розвиток швидкісної передачі даних понад 3 млрд грн. Мережа 4G Київстар надає якісні послуги у 9485 міст і селищ, де мешкає 74% населення України. За даними міжнародних експертів компаній Ookla та nPerf за 2018 і 2019 роки, середня швидкість мобільного інтернету на пристроях, які  підтримують зв’язок 4G, в мережі Київстар – найвища серед мобільних операторів України. 

Київстар розвиває соціально-орієнтований бізнес. Компанія допомагає Національній поліції України у розшуку зниклих дітей, підтримує навчальні проекти для школярів, що розвивають навички підприємництва, організує стажування для студентів та навчання в галузі Big Data.  Компанія також визнана одним з найбільш привабливих роботодавців України.

Завантаження...
РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

2,5 тисячі споживачів газу на Миколаївщини реструктуризували свої борги за газ

Українці спрямували понад 1,3 мільярда своїх заощаджень на покращення екології - Кирило Шевченко

За спожитий у січні газ закарпатцям надійде два окремі рахунки

Ощадбанк – лідер ринку за приростом кредитного портфеля малого та середнього бізнесу у 2019 році

Як позбавитись відмовок і почати вивчення англійської

"Вінницягаз Збут" візьме участь у всіх відкритих конкурсах на поставку газу

ПП "Форвард-Орто" про біонічні протези, сучасний центр реабілітації та програму корпоративної соціальної відповідальності

Новий тариф на розподіл для АТ "Львівгаз" у 2,5 рази менший собівартості доставки газу споживачам

Клієнти АТ "Дніпропетровськгаз" будуть платити за доставку окремо

Прес-служба «Леогеймінг Пей»: Альона Дегрік Шевцова виграла суд про захист честі і ділової репутації проти сайту «Апостроф»

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА