09:44 13.12.2019

АТ "Дніпропетровськгаз" відкрив три нових Центри обслуговування клієнтів

2 хв читати

Впродовж грудня АТ "Дніпропетровськгаз" відкрив 3 нових Центри обслуговування клієнтів: в м. Синельникове, Апостолове та смт. Царичанка. Відтак, якість сервісу тепер зможуть оцінити більш ніж 60 тис споживачів природного газу області.

На сьогодні пріоритетним напрямком у роботі АТ "Дніпропетровськгаз" є розвиток клієнтського сервісу і сучасний комплексний підхід у наданні послуг споживачам. Отже, відкриття Центрів стало ще одним кроком на шляху до простих та сучасних відносин між компанією та її клієнтами.

"Центри обслуговування клієнтів – це просторі офіси з сучасним дизайном та комфортними цмовами, офіс, чкий відповідає кращим європейським стандартам. В ньому відвідувачі можуть безкоштовно скористатися Wi-Fi очікуючи черги на зручних диванах, за допомогою тонкого клієнта зареєструватись в Особистому кабінеті та передати показники лічильника", - говорить начальник управління клієнтського сервісу Аліна Левкович.

У Центрах обслуговування працює автоматична система розподілу клієнтських потоків - електронна черга. Нові ЦОКи облаштовано у форматі "відкритого простору", що дає можливості споживачам оперативно вирішувати всі питання.

Щомісяця Центри обслуговування клієнтів АТ "Дніпропетровськгаз" приймають в середньому 30 тис. відвідувачів. Однак, клієнтам не обов’язково витрачати час та кошти на дорогу, щоб особисто завітати до Центру обслуговування. Якісну консультацію можна отримати не виходячи з дому, зателефонувавши до Контакт-центру або скориставшись онлайн сервісами такими як чат-бот 7104 у Viber, мобільні додатки 104 Mobile та 104 Mobile Light або в Особистим кабінетом на сайті 104.ua.

До кінця року АТ "Дніпропетровськгаз" планує відкрити ще 4 сучасних Центри обслуговування  – в Магдалинівці, Солоному, П’ятихатках та Жовтих Водах.

Довідка: Основною сферою діяльності ПАТ "Дніпропетровськгаз" є розподіл природного газу споживачам Дніпропетровської області. На сьогодні рівень газифікації регіону становить 89%. Природний газ отримують більш ніж 600 тисяч сімей та 2,3 тис. підприємств, установ і організацій. Компанія посідає друге місце з розподілу природного газу серед підприємств нафтогазової галузі України. Обсяги розподілу складають близько 1,7 мільярдів кубометрів газу на рік. ПАТ "Дніпропетровськгаз" - одне з найбільших платників податків у Дніпропетровській області. Щорічно до бюджетів усіх рівнів компанія перераховує більше 200 мільйонів гривень податків і зборів.

Завантаження...
РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Ощадбанк – лідер ринку за приростом кредитного портфеля малого та середнього бізнесу у 2019 році

Як позбавитись відмовок і почати вивчення англійської

"Вінницягаз Збут" візьме участь у всіх відкритих конкурсах на поставку газу

ПП "Форвард-Орто" про біонічні протези, сучасний центр реабілітації та програму корпоративної соціальної відповідальності

Новий тариф на розподіл для АТ "Львівгаз" у 2,5 рази менший собівартості доставки газу споживачам

Клієнти АТ "Дніпропетровськгаз" будуть платити за доставку окремо

Прес-служба «Леогеймінг Пей»: Альона Дегрік Шевцова виграла суд про захист честі і ділової репутації проти сайту «Апостроф»

Основи та Фармак видали книгу про українських науковців – "Буде тобі наука: українські вчені, які змінюють світ"

Компанія "В-Центр" першою в Україні отримує сертифікат LWG

Як український бізнес отримає кредити в 2020 році: роз'яснення банкіра

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА