18:46 15.01.2020

На Рівненщині споживання газу скоротилося на 22 %

2 хв читати

Споживачі газу Рівненської області у 2019 році використали 224 млн. м. куб природного газу. Це на 63 млн. м. куб. або на 22% менше, ніж у 2018 році. Це пояснюється такими основними причинами, як кліматичні зміни – плюсова температура в зимовий період, ширше застосування енергоощадних технологій та впровадження механізму монетизації пільг та субсидій.

Зменшення обсягів споживання газу відбулося серед усіх категорій споживачів Рівненської області. Зокрема, побутові споживачі у 2019 р. використали 213 млн. м. куб. блакитного палива, що  на 59 млн. кубометрів менше, ніж 2018 р.  Бюджетні та промислові організації, що є клієнтами ТОВ "РІВНЕГАЗ ЗБУТ",  скоротили споживання майже на 29 %.

"Відносно тепла погода впродовж опалювального періоду, як на початку, так і в кінці  2019 року сприяла зниженню об’ємів споживання газу. Щороку споживачі активніше використовують енергоощадні технології. Заощаджувати блакитне паливо також спонукає готівковий механізм компенсації пільг та субсидій". – Розповідає директор ТОВ "РІВНЕГАЗ ЗБУТ" Леонід Кошельник.

Споживання газу до кінця поточного опалювального сезону залежить як від погодних умов, так і від тенденцій на ринку газу. На перший квартал та квітень 2020 року гарантована ціна на газ для всіх споживачів збігається з місячною на січень 2020року і становить – 6,913,00 грн/тис куб. м. із ПДВ, але без вартості транспортування та доставки. Станом на 31 грудня 2019 року  заяву про відмову від гарантованої ціни та бажання отримувати газ за ціною, яка визначається щомісячно,  подали 210 клієнтів ТОВ "РІВНЕГАЗ ЗБУТ".

Довідка:

Основним напрямком діяльності ТОВ "РІВНЕГАЗ ЗБУТ" є постачання природного газу споживачам  Рівненської області. Нині сьогодні товариство забезпечує природним газом 264 тис. побутових споживачів і майже 3,4 тис. підприємств, установ і організацій. Обсяги постачання становлять близько 225 млн кубометрів природного газу на рік.

Завантаження...
РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Прем'єра наймасштабнішого балетного шоу пройде в Україні

60 тисяч споживачів "Івано-Франківськгаз Збуту" отримують монетизовані пільги

ПАТ "Донбасенерго" готується до проходження зовнішнього інтегрованого аудиту та переходу на міжнародний стандарт ISO 45001:2018

21 січня Асоціація більярду Київського національного університету імені Тараса Шевченка відзначила своє десятиліття

Подоляни за доставку газу сплачуватимуть за окремим рахунком

Укргазбанк виходить в лідери по обслуговуванню підприємців - Євген Мецгер

2,5 тисячі споживачів газу на Миколаївщини реструктуризували свої борги за газ

Українці спрямували понад 1,3 мільярда своїх заощаджень на покращення екології - Кирило Шевченко

За спожитий у січні газ закарпатцям надійде два окремі рахунки

Ощадбанк – лідер ринку за приростом кредитного портфеля малого та середнього бізнесу у 2019 році

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА