13:08 23.01.2020

Основи та Фармак видали книгу про українських науковців – "Буде тобі наука: українські вчені, які змінюють світ"

2 хв читати

У сучасній науці є кілька проблем: незнання своїх науковців-сучасників та стереотипи про "нудну та непотрібну науку". Видавництво "Основи" та фармацевтична компанія "Фармак" створили спільну книгу "Буде тобі наука: українські вчені, які змінюють світ", аби подолати ці стереотипи та розповісти про українських сучасних науковців. Автор видання Юрій Марченко, телеведучий та журналіст.

У книжці 30 історій українських науковців, які уже відомі своїми відкриттями та досягненнями. Кожен з них — фанат своєї справи й вірить у важливість наукових відкриттів. Математики, фізики, біологи, археологи й інші дослідники розповідають, чому вони обрали наукову діяльність, чому залишились в ній та чим вона їх надихає до сьогодні.

Видання просто й весело розповідає історії життя та роботи сучасних українських учених. Кожен із героїв книжки між рядками запитує: хіба можливо не любити науку? Прочитавши книгу, кожен знайде відповідь на це питання, й не виключено, що захоче стати науковцем.

Розповідаючи про свою роботу в науці, вчені водночас говорять про те, як важливо людині любити те, чим вона займається, і що саме ця якість визначає успішних українських науковців:

“Люди часто думають, що вчені переважно вовтузяться з нудною рутинною роботою, а творчої складової в нас нібито майже немає. Це не так. Принаймні я займаюся космологією раннього Всесвіту, і повірте — це дуже цікаво. Моя робота полягає в тому, щоб зрозуміти, які фізичні явища відбулися в першу секунду після виникнення Всесвіту. Бо саме цієї короткої миті трапилися всі ключові процеси для майбутньої еволюції нашого світу. Усі наші 15 мільярдів років заховані в цій секунді”, – Станіслав Вільчинський, фізик-теоретик.

“Дуже важливо бути пристрасним щодо того, чим займаєшся. Я часто приходжу на роботу у вихідні, скажімо, о дев’ятій ранку в неділю, і досить складно бути пристрасною саме в такий момент. Але зрештою все це компенсується, коли бачу результати своєї праці. Якщо те, над чим я працюю зараз чи буду працювати в майбутньому, колись допоможе принаймні одному пацієнту, то це буде для мене справжньою вершиною моєї кар’єри. Змінювати життя людей на краще — це дивовижне відчуття”, – Віра Єфремова, нейробіологиня.

“Насправді у світі вчені — це звичайні люди, які жартують та емоційно розряджаються від складної роботи, якою вони займаються. В українській науці мені дуже не вистачає легкої іронії й несерйозності не щодо результатів, а щодо простого спілкування й ставлення до світу”, – Семен Єсилевський, біофізик.

Слідкуйте за анонсами, аби дізнатись, коли книга надійде у продаж:

https://osnovypublishing.com/

Для додаткової інформації звертайтесь до Ольги Гуртовенко, +380 (50) 82 02 777 або на olgagurtovenko@osnovypublishing.com

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

"Інтерфакс-Україна" оголошує про початок публікації авторських колонок

На безпеку 1 км газопроводів в тарифі АТ "Запоріжгаз" передбачено менше 50 грн.

Як на Рівненщині змінилася плата за доставку газу?

Ощадбанк уп’яте підтвердив звання провідного банку України

Круглий стіл "Консолідована позиція учасників сонячної енергетики щодо вдосконалення законопроекту 3658 та пропозиції щодо відновлення інвестпривабливості"

"Закарпатгаз Збут" продовжує постачання газу за регульованими цінами до серпня

Зірка телесеріалу "Школа" та музикант стали головними акторами першого українського TikTok-серіалу від Київстар

Соціально-екологічна програма Моршинської "Разом за природу" закликає сортувати пластик разом із "Зеленою Торбою"!

Чи є в державному бюджеті зайвих 300 млн гривень?!

МФО після карантину: перспективи галузі

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА