15:07 01.06.2020

На медичні консультації Doctor Online тепер можна оформити підписку та отримати кешбек

3 хв читати

Відтепер та до 1 серпня 2020 року користувачі мобільного сервісу Doctor Online можуть безкоштовно отримувати консультації за напрямком кардіології, в тому числі зі спеціалістами Національного інституту серцево-судинної хірургії імені М. М. Амосова. А необмежену кількість консультацій з 1 червня 2020 в застосунку можливо оформити за місячною або річною підпискою.

”Попит на телемедицину в Україні зростає, а надто, коли за можливості треба знизити кількість особистих зустрічей. В середньому під час карантину близько 600 користувачів отримують консультацію в застосунку щодня. Крім того, ми разом з нашим партнером, компанією ”Доктор онлайн”, постійно розширюємо напрями консультацій у застосунку. Так, ми розширили перелік та спеціалізацію лікарів у Doctor Online та розпочали співпрацю із лікарями-кардіологами  Національного інституту серцево-судинної хірургії імені М. М. Амосова”, – коментує Павло Даніман, маркетинг-директор Київстар.

Тепер безлімітні консультації можна отримати, оформивши місячну (75 грн) або річну підписку (400 грн). Також залишається опція оплати кожної консультацію окремо (50 грн).

За річну підписку клієнти Monobank можуть отримати повернення коштів у розмірі 25%. Для цього необхідно в сервісі банку підключити Doctor Online на кешбек, після чого придбати в застосунку підписку на 12 місяців.

Нагадаємо, Doctor Online – це застосунок у сфері телемедицини, розроблений однойменною компанією за підтримки Київстар.  У застосунку Doctor Online користувачі можуть отримати 24/7 широкий спектр медичних послуг онлайн від консультації спеціаліста через чат, відео або аудіо дзвінок, направлення на аналізи до лабораторії-партнера ”Сінево” зі знижкою, доставки ліків у партнера додатку Liki24.com до таких корисних функцій як підключення фітнес-браслетів та смарт-годинників для відстежування стану свого здоров’я.

На сьогодні у підтримці додатку Doctor Online працює 70 лікарів таких спеціалізацій, як сімейні лікарі, терапевти, педіатри, урологи, кардіологи, дерматологи, ендокринологи, гінекологи та невропатологи. За добу вони готові провести до 5 тисяч консультацій.  

Додаток доступний для використання абонентам усіх мобільних операторів.

Варто зазначити, що всі персональні дані користувачів надійно захищені. Компанія ”Доктор Онлайн” дотримується кращих світових практик шифрування, зберігання та захисту інформації. Використовується захищена платформа для чат-аудіо-відеозв’язку, що забезпечує зберігання та нерозголошення персональних даних користувачів згідно ”Угоди користувача” та відповідно до законодавства про захист персональних даних.  

Додаток Doctor Online доступний для завантаження за посиланням.

 

Довідка про Київстар:

Київстар – найбільший український оператор телекомунікацій, що надає послуги зв’язку та передачі даних на основі широкого спектру мобільних та фіксованих технологій, у тому числі зв’язку 3G та 4G для 26 млн абонентів. Акціонери Київстар – міжнародна Група VEON Ltd, офіс в Нідерландах. Акції Групи знаходяться в обігу на фондових біржах  NASDAQ (Нью-Йорк) та Euronext (Амстердам). Київстар понад 20 років працює в Україні і є найбільшим платником податків до бюджету на телеком ринку, одним з найкращих роботодавців та соціально відповідальною компанією. Додаткова інформація: pr@kyivstar.netwww.kyivstar.ua.

 

 

Завантаження...
РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Компанія Ferrexpo придбала два екскаватори для комунальників Чернігова

Деревообробна галузь чекає повного переходу на біржову торгівлю

Перший клас у дистанційній школі "Оптіма" – як вступити

«Stop Bloody Energy»: 24 травня у Давосі відбудеться акція проти енергетичного бізнесу, який продовжує працювати з РФ

Голова правління АТ "Івано-Франківськгаз" Віталій Шульга про те, як війна стала поштовхом для пришвидшеної трансформації

Українські біженці зможуть працевлаштуватись в Ізраїлі, - ЗМІ

Іван Вакуленко: нашу продукцію і власні розробки можна експортувати до Європи

Маємо вже сьогодні працювати на відновлення країни - Ігор Абрамович про створену в парламенті депутатську групу

Інформаційна оборона: аналітичний огляд ситуації за минулий тиждень (15 – 22 травня 2022 року) – Ігор Жданов

Як розвивається галузь онлайн гемблінгу і чого чекати до кінця року?

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА