15:07 01.06.2020

На медичні консультації Doctor Online тепер можна оформити підписку та отримати кешбек

3 хв читати

Відтепер та до 1 серпня 2020 року користувачі мобільного сервісу Doctor Online можуть безкоштовно отримувати консультації за напрямком кардіології, в тому числі зі спеціалістами Національного інституту серцево-судинної хірургії імені М. М. Амосова. А необмежену кількість консультацій з 1 червня 2020 в застосунку можливо оформити за місячною або річною підпискою.

”Попит на телемедицину в Україні зростає, а надто, коли за можливості треба знизити кількість особистих зустрічей. В середньому під час карантину близько 600 користувачів отримують консультацію в застосунку щодня. Крім того, ми разом з нашим партнером, компанією ”Доктор онлайн”, постійно розширюємо напрями консультацій у застосунку. Так, ми розширили перелік та спеціалізацію лікарів у Doctor Online та розпочали співпрацю із лікарями-кардіологами  Національного інституту серцево-судинної хірургії імені М. М. Амосова”, – коментує Павло Даніман, маркетинг-директор Київстар.

Тепер безлімітні консультації можна отримати, оформивши місячну (75 грн) або річну підписку (400 грн). Також залишається опція оплати кожної консультацію окремо (50 грн).

За річну підписку клієнти Monobank можуть отримати повернення коштів у розмірі 25%. Для цього необхідно в сервісі банку підключити Doctor Online на кешбек, після чого придбати в застосунку підписку на 12 місяців.

Нагадаємо, Doctor Online – це застосунок у сфері телемедицини, розроблений однойменною компанією за підтримки Київстар.  У застосунку Doctor Online користувачі можуть отримати 24/7 широкий спектр медичних послуг онлайн від консультації спеціаліста через чат, відео або аудіо дзвінок, направлення на аналізи до лабораторії-партнера ”Сінево” зі знижкою, доставки ліків у партнера додатку Liki24.com до таких корисних функцій як підключення фітнес-браслетів та смарт-годинників для відстежування стану свого здоров’я.

На сьогодні у підтримці додатку Doctor Online працює 70 лікарів таких спеціалізацій, як сімейні лікарі, терапевти, педіатри, урологи, кардіологи, дерматологи, ендокринологи, гінекологи та невропатологи. За добу вони готові провести до 5 тисяч консультацій.  

Додаток доступний для використання абонентам усіх мобільних операторів.

Варто зазначити, що всі персональні дані користувачів надійно захищені. Компанія ”Доктор Онлайн” дотримується кращих світових практик шифрування, зберігання та захисту інформації. Використовується захищена платформа для чат-аудіо-відеозв’язку, що забезпечує зберігання та нерозголошення персональних даних користувачів згідно ”Угоди користувача” та відповідно до законодавства про захист персональних даних.  

Додаток Doctor Online доступний для завантаження за посиланням.

 

Довідка про Київстар:

Київстар – найбільший український оператор телекомунікацій, що надає послуги зв’язку та передачі даних на основі широкого спектру мобільних та фіксованих технологій, у тому числі зв’язку 3G та 4G для 26 млн абонентів. Акціонери Київстар – міжнародна Група VEON Ltd, офіс в Нідерландах. Акції Групи знаходяться в обігу на фондових біржах  NASDAQ (Нью-Йорк) та Euronext (Амстердам). Київстар понад 20 років працює в Україні і є найбільшим платником податків до бюджету на телеком ринку, одним з найкращих роботодавців та соціально відповідальною компанією. Додаткова інформація: pr@kyivstar.netwww.kyivstar.ua.

 

 

Завантаження...
РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Тариф "Чернівцігазу" покриває витрати в 72 грн на 1 кілометр газопроводів

Всього 148 гривень передбачено тарифом "Миколаївгазу" на безпеку 1 км газопроводу

Відсутність системи реєстрації кормових добавок може лишити мільйони домашніх тварин в Україні без їжі, — бізнес-спільнота

Work & Study: як поєднувати навчання у престижному виші й роботу в міжнародній компанії — із перших рук

"Інтерфакс-Україна" оголошує про початок публікації авторських колонок

У вересні Кіровоградщина на фестивалі "Вересневі самоцвіти" прийматиме топові театри України

Онлайн-сервіси  в тренді у 55% клієнтів компанії АТ "Харківгаз"

Запоріжці заборгували за газ 949 млн грн

СловТЕС зупинено. Позиція Донецької ОДА: поновлення розподілення газу на станцію має бути здійснено негайно

"Київгаз" виявив порушення у 10% повірених лічильників газу

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА