Інтерфакс-Україна
09:00 25.06.2020

Вебінар з Верховним Судом. Практика розгляду податкових справ КАС у складі ВС

2 хв читати

Коли: 25 червня; Реєстрація: за посиланням.

Асоціація правників України спільно з Верховним Судом та Асоціацією розвитку суддівського самоврядування України (АРССУ) запрошують на тринадцяту онлайн-зустріч серії вебінарів, присвячених обговоренню останньої практики Верховного Суду.

У фокусі:

  1. Докази та доказування
  2. Строки
  3. Перевірки
  4. Реєстрація податкових накладних
  5. Інше

Ключовий спікер:

Ігор Олендер, суддя Касаційного адміністративного суду у складі Верховного Суду.

Увага! Для участі у заході попередня реєстрація обов'язкова за посиланням.

За бажанням Ви можете здійснити благодійний внесок за лінком.

Інструкції для підключення будуть надіслані кожному учаснику на електронну адресу, вказану при реєстрації. 

Колеги, звертаємо вашу увагу, що ємність вебінарної кімнати обмежена. Щоб гарантовано долучитися до дистанційної участі, просимо заходити у вебінарну кімнату без запізнень.

Для всіх, хто не встигне зайняти свої місця у вебінарній кімнаті відбуватиметься пряма трансляція на сторінці Асоціації у Facebook /YouTube. Також посилання на стрім з'явиться у нашому Telegram-каналі. Підписуйтесь. 

Ретрансляція прямого ефіру засобами масової інформації можлива за умови обов’язкового погодження із Асоціацією правників України. З цього та інших питань щодо медіа-співпраці, звертайтеся, будь-ласка, до представника Секретаріату АПУ за номером телефону (067) 158-46-46. Контактна особа - Юлія Гончаренко.

З усіх питань щодо заходу звертайтеся, будь ласка, до Секретаріату Асоціації правників України за тел.: (063) 792-30-99 або пишіть на адресу: [email protected]. Контактна особа – Тетяна Осауленко.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Штучний інтелект допомагає «Укрнафті» «читати» надра та ефективно видобувати нафту

Інвестування має бути доступним кожному, а не лише фінансовим професіоналам - Руслан Магомедов, голова НКЦПФР

Сьогодні у України з Європою один безпековий човен

Пункти незламності на АЗК UKRNAFTA допомагають Одещині та Миколаївщині долати наслідки обстрілів енергетики

Прокуратура відкрила справу через незаконні ліміти Міндовкілля на рубки в заповідниках – КЕКЦ

Ukrainian building awards 2025: головна подія року у девелопменті та архітектурі

Футбол і кіберспорт: у Житомирі пройшов перший PUBSTOMP

Конференція Petroleum&LPG Ukraine 2025 консолідує ринок пального перед новими викликами

Фонд президента України інвестує в освіту, науку та спорт: нові горизонти для талановитої молод

Бізнес столиці готується до нових умов торгівлі з ЄС - засідання у Київській ТПП

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА