13:11 03.07.2020

Безпечне екологічне місто вже у 2021 році – Андрій Карауш

2 хв читати

Жителі міста звикли до того, що вода в країні є завжди, це стало абсолютною нормою і звичною справою. Та насправді, потрібно пам’ятати, що містянам доступні такі блага цивілізації завдяки наполегливій роботі рівненського обласного водоканалу – Андрій Карауш.

Діяльність організації полягає в забезпеченні жителів Рівного якісними послугами подачі й відведення води та очистки стоків. Наразі ведеться активна робота над покращенням усіх складових сфери. Рівному пощастило, адже тут питна вода тече з артезіанських свердловин і вважається однією з найкращих в країні. Та в структурі водопостачання і водовідведення залишається найбільш проблемне питання – очищення каналізаційних стоків.

Каналізаційна структура міста була побудована 50–70 років тому. Вона не розрахована на нинішнє навантаження, яке стрімко зростає з кожним роком. Крім цього, як усім відомо, Рівне не має власних очисних споруд каналізації, які б могли повністю задовольнити потреби міста і стовідсотково впоратися з повною очисткою стоків. Наразі водоканал користується послугами іншого підприємства. Для того, щоб тримати місто в чистоті та організовувати своєчасну та повноцінну очистку каналізації, організація змушена перекачувати більшу половину стоків на Рівне Азот, де й відбувається подальше очищення та переробка відходів. Відповідно, за послугу перекачки та очистки, обласний водоканал несе додаткові затрати.

Андрій Карауш, разом з усім підприємством націлений на головну місію – надання жителям міста якісних послуг найвищого рівня, разом з тим перетворюючи Рівне на дійсно безпечне екологічне місто. Комфорт та зручність споживачів забезпечується не лише очисткою питної води, але й організацією якісного відведення стоків. Наразі директор підприємства разом з іншими організаціями, просуває новий проєкт, який забезпечить реконструкцію старих очисних споруд та будівництво нових. Якщо заявка пройде всі розгляди й буде прийнята – це позитивно вплине не лише на життя містян, але й на навколишнє середовище.

Ця заявка вже знаходиться на завершальному етапі розгляду. Зовсім скоро буде проведення слухання громад стосовно впливу проєкту на довкілля. Якщо процес пройде успішно, то є надія, що з 2021 року почнуться роботи по відновленню та покращенню системи очистки та відведення води, і місто зробить великий крок в бік європейських норм та якості.

Детальніше про це та про інші актуальні питання слідкуйте в телеграм-каналі https://t.me/and_karaush

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА