16:22 10.07.2020

Круглий стіл "Консолідована позиція учасників сонячної енергетики щодо вдосконалення законопроекту 3658 та пропозиції щодо відновлення інвестпривабливості"

2 хв читати

13 липня о 16:00 за адресою м. Київ, вул. Госпітальна 12, в приміщенні Конференц-залу Президент Готелю відбудеться круглий стіл «Консолідована позиція учасників сонячної енергетики щодо вдосконалення законопроекту 3658 та пропозиції щодо відновлення інвестпривабливості».

Учасники заходу, що представлятимуть понад 80% ринку сонячної енергетики, представлять пропозиції вдосконалення Законопроекту України № 3658 від 15.06.2020, відновлення інвестиційної привабливості сектору ВДЕ та порятунку репутації України!

Круглий стіл пройде під егідою «Асамблеї Національностей України». Своїм баченням поправок до другого читання законопроекту України «Про внесення змін до деяких законів України щодо удосконалення умов підтримки виробництва електричної енергії з альтернативних джерел енергії» поділяться:

- Українська асоціація відновлювальної енергетики;

- Асоціація сонячної енергетики України;

- Національний штаб порятунку ВДЕ

- Депутати Верховної Ради.

До Круглого столу також запрошені представники посольств іноземних держав, з яких походить значна частка інвестицій у проекти відновлюваної енергетики в Україні.

Сонячна енергетика повинна і далі розвиватись у партнерстві з Державою! Інтеграція та прогрес не повинні пройти повз Україну. Креативне та економічно обґрунтоване рішення є! Не потрібно зупиняти сонячну галузь, адже вона може розвиватися сучасно і технологічно. Для цього необхідна пролонгація підтримки разом із впровадженням новітніх систем балансування.

Захід буде проведено з дотриманням усіх вимог постанови Кабінету Міністрів України від 11.03.2020 № 211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19».

Реєстрація ЗМІ проходить за посиланням: https://forms.gle/ChgwiR6QGG58uE128

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА