10:33 13.08.2020

Дистанційна школа: як сформувати свою атмосферу навчання

2 хв читати

Дистанційний освітній заклад для учнів 5-11 класів "Атмосферна школа" – це нова можливість для дітей отримати практичні знання за українською шкільною програмою без прямого перебування в стінах школи.

Цифровізація суспільства, мультизадачне життя у пришвидшеному темпі, мінливі та динамічні процеси – це чинники, які описують нинішній світ і можуть бути вирішальними в ухваленні всіх життєвих рішень, у тому числі в питаннях освіти.

Попри спірність у багатьох технічних моментах, дистанційна освіта, запроваджена цієї весни, показала багатьом батькам деякі переваги дистанційної форми навчання:

  • свобода отримувати знання незалежно від місця і розкладу (часу);
  • економія часу на дорогу до школи;
  • можливість повторного перегляду матеріалів (не треба перепитувати, а відеоурок із поясненням можна просто поставити на паузу);
  • безпека (захист здоров’я від захворювань, відсутність випадків булінгу тощо).

Окрім переваг, деякі батьки зауважили про відсутність живого спілкування та лабораторного інструментарію під рукою для вивчення природничих дисциплін.

В "Атмосферної школи" є рішення цих питань, адже це єдина серед дистанційних шкіл, яка працює за вимогами очної школи, а всі лабораторні роботи проводять практики-ентузіасти із науковими ступенями. Зокрема, одним з викладачів школи є Гліб Репіч – кандидат хімічних наук, який брав участь у наукових програмах у Швеції, Польщі та Німеччині, а також працював декілька років на телебаченні. Його наочні та детальні пояснення дозволяють учням зрозуміти, як відбуваються ті чи інші хімічні процеси, без ризику для здоров’я та необхідності робити це самим.

"Слово "освіта" в першу чергу має ототожнюватись із словом "якість". Одна із сьогоднішніх проблем освіти полягає в тому, що більшість дистанційних шкіл просто проштовхують учня далі заради атестата. Звичайно, про отримання якісних, необхідних і практичних знань у такому випадку не може йти мови. Наша школа дає повноцінні наочні пояснення з можливістю потім застосовувати деякі знання на практиці: у житті та побуті", – говорить Гліб.

Школа розрахована на учнів 5-11 класів, які мають доступ до 25 000 авторських навчальних матеріалів та понад 400 ліцензійних е-підручників. Також є можливість пройти окремо вибраний предмет зі шкільної програми у вигляді спецкурсу й отримати офіційний сертифікат.

"Мета "Атмосферної школи" – сформувати таке середовище, де взаємодіють батьки, діти та, власне, школа, яка мотивує та заохочує дитину до отримування знань, гарантуючи батькам постійне інформування щодо її успіхів. Школа привчає учня до самодисципліни та можливості чергувати навчання зі спортом, хобі і спілкуванням із друзям", – зазначає Тетяна Серебрянська, директор школи.

Пересвідчитись у тому, як влаштовано навчання в "Атмосферній школ", може кожен охочий за допомогою демо-доступу.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Як врятували українські ліси. Приклад Понінківської картонно-паперової фабрики

"Інтергал-Буд" виконав ремонт асфальтового покриття у дворі дитсадочка №371

Україна б'є рекорди за кількістю токенізованних транзакцій і карт - CEO LeoGaming Альона Дегрік Шевцова

Іван Бушко: Настав час об’єднувати зусилля та пліч-о-пліч працювати задля спільної мети

"Інтерфакс-Україна" і компанія DnB відкрили вакансію менеджера з маркетингу та продажу

Буксирна компанія "Аксон Шиппінг" виступила з заявою про недобросовісну конкуренцію та чорний піар проти себе

У додатку MY IGB від «Інтергал-Буд» новий функціонал та нові користувачі

"Міжнародна страхова компанія" пропонує запустити спільний соціальний проєкт "Страховий лікбез"

"Інтерфакс-Україна" оголошує про початок публікації авторських колонок

Ренді Цукерберг на форумі в Києві розповість про креативні інновації нової ери

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА