14:17 13.08.2020

Гнучкі умови реструктуризації боргу: ТОВ "Чернігівгаз Збут" допомагає клієнтам подолати кризу

2 хв читати
Гнучкі умови реструктуризації боргу: ТОВ "Чернігівгаз Збут" допомагає клієнтам подолати кризу

Фінансова криза, що виникла внаслідок тривалого карантину, призвела до росту обсягів неплатежів за отримані послуги газопостачання у Чернігівській області. Так, більш ніж 285 тисяч родин Чернігівщини потрапили до списків боржників.

"Ми розуміємо, що переважна більшість людей у цьому списку — це не злісні неплатники, а люди, які опинилися в складних життєвих обставинах. Тож, ми пропонуємо нашим клієнтам гнучку систему реструктуризації заборгованості. Торік нею скористалися 228 домогосподарств, на суму понад 1,2 мільйона гривень, цьогоріч сума погашень боргів скромніша — 209 тисяч гривень", — зазначає директор ТОВ "Черінігівгаз Збут" Іван Луста.

Укласти договір реструктуризації нескладно. Для цього власник житла має звернутися до ТОВ "Черінгівгаз Збут" з відповідною заявою. У Чернігові такі заяви приймаються в головному офісі, у районах документи приймають уповноважені представники. Перелік усіх точок контакту та час їх роботи можна знайти на сайті компанії.

Для того, щоб взяти участь у програмі реструктуризації, споживачу необхідно надати наступний пакет документів:

· свідоцтво про право власності на житло;

· довідка про склад сім’ї;

· паспорт;

· ІПН (індивідуальний податковий номер).

Якщо житло неприватизоване, то замість свідоцтва про право власності потрібно надати копію особового рахунку з ЖЕКу.

"Очевидно, серед причин невеликої кількості цьогорічних реструктуризацій - необхідність одразу сплатити 50 % суми заборгованості. Ми розуміємо, що для деяких категорій наших споживачів навіть це — непідйомні гроші. Тож, ми йдемо назустріч клієнтам і, залежно від ситуації, пропонуємо сплатити від 30 % до 50 % боргу, що значно полегшить разове фінансове навантаження на родину", — додає керівник ТОВ "Черінігівгаз Збут" Іван Луста.

Важливо пам’ятати, за кілька місяців стартує опалювальний сезон і всім, хто планує оформлювати субсидію, необхідно розрахуватися з боргами або оформити угоду на їх погашення частинами.

Довідка: ТОВ "Чернігівгаз збут" з 2015 року постачає природний газ усім категоріям споживачів Чернігівської області. Компанія є законодавчо визначеним постачальником газу зі спеціальними обов’язками. Клієнтами компанії є понад 357,5 тисяч сімей Чернігівщини, понад 1,2 тисяч промислових підприємств та бюджетних організацій, 47 релігійних організації, яким ТОВ "Чернігівгаз Збут" відпускає понад 250 мільйонів метрів кубічних газу на рік.

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА