17:19 18.08.2020

Полтавський ГЗК Компанії Ferrexpo виробив 500-мільйонну тонну концентрату

2 хв читати

Полтавський ГЗК (Ferrexpo Poltava Mining, FPM, ПГЗК, що входить в Групу Ferrexpo) в серпні поточного року виробив півмільярдну тонну залізорудного концентрату.

"Перша тонна концентрату була вироблена в 1970 році і через 50 років успішної роботи ПГЗК виробив 500-мільйонну. Підприємство домоглося цього результату завдяки злагодженій роботі всіх співробітників, модернізації виробництва та постійним потужним капітальним інвестиціям", - зазначив Голова правління Полтавського ГЗК Віктор Лотоус.

На ПГЗК концентрат відправляється в цех переробки окатків, де він переробляється й виробляються окатки - кінцевий продукт Ferrexpo. Компанія постійно модернізує своє виробництво у відповідності до найкращих світових практик. Починаючи з кінця 90-х років ХХ століття на ПГЗК було впроваджено понад 10 найважливіших проектів, інвестиції в кожен з яких склали понад 50 млн. доларів США. Зокрема, в 2020 році в роботу запущено новий технологічний комплекс з виробництва готової продукції "Секція №9" збагачувальної фабрики, інвестиції в яку склали понад 100 млн. доларів США.

Завдяки інвестиціям Компанії Ferrexpo, її основного акціонера Костянтина Жеваго та інших інвесторів, які придбали акції Компанії, що котируються на Лондонській фондовій біржі, у розвиток Компанії протягом останніх 20-ти років уже було вкладено понад 3 млрд. доларів США.

Довідка про компанію:

Ferrexpo - швейцарська залізорудна компанія з активами в Україні. Основною діяльністю компанії є виробництво і експорт високоякісних залізорудних окатків, використовуваних у виробництві сталі. Ferrexpo є найбільшим виробником та експортером окатків серед країн колишнього СРСР. Поточні виробничі активи - Полтавський та Єристівський ГЗК. Ferrеxpo plc володіє 100% акцій Ferrexpo AG, якій, у свою чергу, належить 100% акцій Полтавського ГЗК і 100% акцій Єристівського ГЗК. У 2019 р. Компанія виробила 10,5 мільйона тонн залізорудних окатків. Основними споживачами продукції є сталеливарні підприємства з Австрії, Німеччини, Японії, Південної Кореї, Тайваню, Китаю, Словаччини, Чехії, Туреччини, В'єтнаму, а також США. Акції Ferrexpo котируються на основному майданчику Лондонської фондової біржі під тікером FXPO. Додаткову інформацію можна знайти на сайті www.ferrexpo.com

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА