13:19 10.09.2020

АТ "Сумигаз" забезпечує безкоштовну повірку лічильників газу для побутових споживачів

1 хв читати
АТ "Сумигаз" забезпечує безкоштовну повірку лічильників газу для побутових споживачів

З початку року фахівці АТ "Сумигаз" організували періодичну повірку більше 16 тисяч лічильників газу. Ця послуга є безкоштовною для населення і включає демонтаж, транспортування, монтаж, технічне обслуговування та пов'язаний з такою повіркою ремонт. Із загального числа повірених лічильників - 5,8 тисяч були визнані непридатними до подальшої експлуатації та замінені на нові або відправлені на ремонт коштом газорозподільної компанії.

Повірка лічильників здійснюється державним підприємством ДП "Сумистандартметрологія" і має проходити раз на 8 років. На період зняття лічильника газу для проведення періодичної повірки АТ "Сумгаз" встановлює лічильники газу з обмінного фонду.

"Як клієнт, так і газорозподільне підприємство зацікавлені в повірці, оскільки вона проходить для визначення похибок обліку газу, - відзначає головний метролог АТ "Сумигаз" Олександр Губський. - На жаль, також ми фіксуємо випадки протизаконного втручання в роботу приладів і з початку року виявили 60 таких фактів. Наголошуємо, що споживач-порушник буде змушений оплатити вартість послуг щодо повірки, новий лічильник та відшкодувати завдані збитки, тож витратить в рази більше коштів".

АТ "Сумигаз" нагадує клієнтам, що побутовий споживач зобов’язаний забезпечити представникам газорозподільчої компанії доступ до лічильника газу після пред’явлення ними відповідних службових посвідчень.

 

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА