Інтерфакс-Україна
10:26 11.09.2020

Андріївський узвіз запрошує на святкування Дня народження!

2 хв читати

Традиційно, на початку вересня вулиця-символ Києва, Андріївський узвіз, святкує свій День народження! Відповідно, 12 вересня запрошуємо киян та гостей міста долучитися до найяскравішого свята, адже воно вже стало обов'язковою частиною історії вулиці!

Мета заходу: популяризація культури та мистецтва України, підтримка діячів креативних індустрій.

Лише у нас найбільша сцена – 7 000 м²

Тут сміливо поєднаються в собі театральне та музичне мистецтво. Традиційною родзинкою свята стане вечірній виступ оркестру Київського академічного Театру оперети на балконі Андріївської церкви. Диригентка оркестру - народна артистка України Оксана Мадараш. Художній керівник театру, народний артист України Богдан Струтинський.

А також гостей привітає Київський академічний муніципальний духовий оркестр на чолі з генеральним директором В’ячеславом Івановичем Коробком. Запрошуємо всіх поринути у залаштунковий світ мистецтва та разом стати творцем свята!

Започаткувати проведення щорічного фестивалю, присвяченого святкуванню Дня народження Андріївського узвозу та перетворити найважливішу вулицю-символ Києва в дивовижний театр просто неба вирішили організатори, ГО "Андріївський узвіз".

Такий фестиваль проводиться вже втретє. Але цей рік особливий. Тому, організатори свята дотримуються всіх санітарних та протиепідемічних норм, щодо обмежень у зв’язку коронавірусом COVID-19. Ми довго вагалися щодо проведення свята, проте впевнені, що саме воно допоможе підтримати позитивний настрій людей, дати новий поштовх і натхнення для діячів культури та мистецтв. Особливо важливо, що цей захід стане емоційною підтримкою артистів, котрі не виходили на сцену вже пів року.

Вхід, як завжди, вільний!

До уваги ЗМІ: запрошуємо долучитися до заходу! З питань акредитації та медіа партнерства звертайтесь: Тетяна +38 067 500 73 86 або [email protected].

Святкуймо День народження улюбленого Андріївського узвозу разом!

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Керівник IDS Ukraine (ТМ "Моршинська", ТМ "Миргородська") Марко Ткачук увійшов до переліку 25 найкращих CEO України за версією Forbes

Європейська увага до українського вітру: австрійська делегація вивчає закарпатський досвід енергетичної стійкості

ОТП БАНК отримав нагороду HR PRO Awards за благодійний проєкт OTP Bank Helps Ukraine

Реальність крізь мистецтво: виставка Фанні Лешевальє за підтримки БФ Solidarity у Львові

У Луцьку відкрили сьомий центр ментального здоров’я всеукраїнської мережі ПОВЕРНЕННЯ

Український шаховий клуб GRECO виграв корпоративний чемпіонат світу (FIDE World Corporate Chess Championship 2025), що відбувся в індійському Гоа

Alliance Novobud у жовтні продовжила активні роботи на Montreal House, Krona Park II і «Лісовому кварталі»

V Український будівельний конгрес відбудеться 21 листопада в Києві

Турбота, яку можна надіслати: набір Нової пошти та ORNER

Державний Sense Bank запроваджує нові можливості для українських експортерів

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА