16:42 17.09.2020

PM Foundation Ukraine провели дитяче тренування з жіночого самозахисту

2 хв читати

13 вересня на локації PM Fight Academy за підтримки PM Foundation Ukraine відбулося тренування з жіночого самозахисту для дітей із соціально незахищених сімей. Діти вчилися відпрацьовувати базові навички самооборони.

"Захищати себе — фізично та психологічно — потрібно вміти кожному, особливо —  дівчаткам. Тому я з радістю підтримала проведення дитячого тренування з жіночого самозахисту — це й командна робота, і нові навички, які допоможуть упоратися зі складними ситуаціями в майбутньому. Тренування пройшло в рамках програми "Спортивний наставник" Parimatch Foundation. Наша команда завжди рада допомогти дітям із соціально незахищених родин, навчити їх чомусь новому та дати можливість поспілкуватися з дорослими, з яких можна брати приклад", — президент міжнародного благодійного фонду Parimatch Foundation Катерина Білоруська. 

Від проявів насильства ніхто не застрахований, і потрібно не тільки говорити про це, а й діяти. В першу чергу — вчитися захищати себе, долати внутрішні страхи та комплекси. Адже ефективний захист складається не тільки з техніки та фізичної стійкості, але й з внутрішньої впевненості.

"Самооборона вчить дівчат, в першу чергу, бути готовими психологічно та не злякатися застосувати отримані знання. Кожен повинен уміти захистити життя, честь і здоров'я, свої та своїх близьких", — розповів Ігор Корчуков, тренер у PM Fight Academy з жіночого самозахисту.

Тренери PM Fight Academy розповіли, як краще поводитися, та показали кілька прийомів із самозахисту. Підбір базових прийомів самозахисту для дітей дозволить дитині не тільки врятуватися від нападів дорослої людини, але також і постояти за себе в тому разі, коли її регулярно ображають однолітки.

Партнери підготували приємні подарунки, які дуже порадували дітей.

Завантаження...
РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

23 жовтня 2020 року відбудеться Спеціальний Київський Безпековий Форум

ДП НАЕК "Енергоатом" та Українська Енергетична Асоціація спільно з експертами галузі обговорили стратегічне бачення розвитку атомної енергетики

"Житомиргаз Збут" постачає клієнтам не лише газ, а й електроенергію

Відкритий лист ТОВ "Маяк-Південь"

На бібліотеку імені В.І. Вернадського спроєктують соціальний ролик «Благаю, світись!»

В Україні стартувала освітня міжнародна програма "Насіння для майбутнього — 2020" (Seeds for the Future — 2020)

Malls Club Україна: Ампутація бізнесу та бюджетних надходжень  у червоних зонах карантину

Посольство Індії та університет імені Шевченка відкрили пам’ятник Ганді

На Сумщині більше 20 тисяч боржників за послуги розподілу газу ризикують залишитись без субсидій і пільг

"Інтергал-Буд" нагороджено національною відзнакою "Компанія року 2020"

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА