16:13 01.10.2020

Аварійники "Рівнегазу" понад 6600 разів виїжджали на виклики споживачів з початку року

2 хв читати
Аварійники "Рівнегазу" понад 6600 разів виїжджали на виклики споживачів з початку року

Протягом 9 місяців 2020 року аварійно-диспетчерська служба АТ "Рівнегаз" прийняла від споживачів 6607 заявок, з яких майже 4200-  витоки газу.

Серед найбільш поширених причин - самовільне втручання споживачів у систему газопостачання, заміна газових приладів і недотримання вимог безпеки при експлуатації газових приладів.

Сьогодні споживачів Рівненщини 24/7  обслуговують 17 бригад служби "104".  За період дії карантину аварійники Рівненщини понад 4,2 тис разів надавали допомогу споживачам природного газу. 

"Цілодобово чергують 17 аварійних бригад АДС. Вони оперативно виїжджають на виклики, ліквідовують аварійні ситуації, щоб забезпечити безпечну та безперебійну доставку газу", - розповідає директор технічний АТ "Рівнегаз" Олександр Климчук.

На сьогоднішній день всі автомобілі служби "104" оснащені системою GPS-навігації, що дозволяє диспетчеру в режимі онлайн оперативно визначити місцезнаходження бригади, направити автомобіль на виклик найкоротшим шляхом, а при потребі на допомогу  і додаткову бригаду. Автомобілі служби "104" укомплектовані радіозв'язком, всіма необхідними інструментами і технічними засобами.

Водночас, особлива увагу на підприємстві приділяють індивідуальному захисту працівників.  Фахівці аварійних бригад, які постійно контактують зі споживачами, повністю забезпечені захисними засобами, антисептиками, багаторазовими захисними костюмами.

Удосконалення роботи АДС  і оптимізація з метою екстреного реагування в цілодобовому режимі є одним з основних завдань у сфері забезпечення безаварійності і безперебійності газопостачання клієнтів АТ "Рівнегаз".

 Довідка: Регіональна Газова Компанія – сервісна компанія, яка розробляє інноваційні та комплексні рішення для енергетичного сектору, спрямовані на підвищення якості клієнтського обслуговування, модернізацію галузі та впровадження європейських стандартів роботи операторів ГРМ. Під брендом РГК працює 20 газорозподільних компаній, в яких зайняті 38 тисяч фахівців. Вони обслуговують 250 тис. км газопроводів та понад 8 млн. споживачів газу.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Більше половини торгово-розважальних центрів зроблених за участю власника NAI Ukraine  увійшли до рейтингу найкращих ТРЦ України

IX Податковий форум

Прес-реліз ГО "Всеукраїнська організація інвалідів "Українське товариство сліпих" (УТОС)

Понад 30 тис. подолян ризикують залишитися без субсидії через борги за доставку газу - АТ "Хмельницькгаз"

АТ "Дніпрогаз" підготував газорозподільну систему до опалювального сезону

Про прес-конференцію в прес-центрі агентства "Інтерфакс-Україна" за результатами опитувань соціологічної групи "Рейтинг", які проводяться в день виборів

У Генічеську і на Арабатській Стрілці розгорнули мережу пляжних веб-камер

"Інтерфакс-Україна" відкриває стрічку "Головні новини" для доступу на сайті агентства

"Інтерфакс-Україна" і компанія DnB відкрили вакансію менеджера з маркетингу та продажу

Відкрите звернення "Дніпроазоту" до керівництва держави

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА