14:04 25.10.2020

У Генічеську і на Арабатській Стрілці розгорнули мережу пляжних веб-камер

3 хв читати

У Генічеську і на Арабатській Стрілці з'явилася мережа онлайн веб-камер, які в реальному часі ведуть трансляцію з пляжів, Рожевого озера та інших популярних локацій курорту. Відтепер дізнатися погоду в місті, побачити стан моря, кількість відпочивальників на пляжах і оцінити загальну обстановку на курорті можна онлайн з будь-якого куточка України і навіть світу повідомляє Департамент Туризму і Курортів Херсонській Облдержадміністрації.

Для Генічеська, як і для будь-якого приморського міста, туристична сфера є однією з найбільш перспективних. Для її розвитку велике значення має залучення туристів, і в першу чергу, з мережі Інтернет. І в цьому аспекті найбільшу ефективність показують засоби візуальної презентації курортів - промо-відео і онлайн веб-камери, як ефективний спосіб швидкого візуального знайомства з інфраструктурою, особливостями і найпопулярнішими місцями на курорті.

До недавнього часу в Генічеську функціонувала лише одна веб-камера, встановлена ​​на будівлі готелю «Наріман» в районі центрального пляжу. При цьому пляжних зон відпочинку, які можуть зацікавити відпочивальників, у місті набагато більше. Отже, потреба показати, де і як можна засмагати і купатися була очевидною.

Так, місто отримало 4 нові пляжні веб-камери - по 2 на міському і на дикому пляжі. Крім того, з'явилося ще 3 додаткових точки відеотрансляції: Алея Казок на проспекті Миру, мережевий супермаркет АТБ і сходи, що ведуть до міського пляжу. Побачити перераховані об'єкти онлайн можна на сайті НМП «Арабатська Стрілка» в будь-який зручний час, оскільки камери працюють безперервно 24 години на добу 365 днів у році. Загалом на сьогоднішній день в регіоні запущено 27 веб-камер, які доступні на сайті Arabatka.UA.

Ідея організації відео-трансляцій належить редакції НІАП «Кирилівка.Укр», яка розгорнула цілу мережу подібних веб-камер на українському узбережжі Азовського і Чорного морів. До слова, на сусідніх курортах - в Кирилівці та Бердянську - їх кількість обчислюється десятками. Це почасти пояснює, чому дані рекреації сьогодні більш популярні.

Ініціатива редакції медіа-проєкту отримала підтримку голови Щасливцевської сільської ради Віктора Плохушко, котрий надав істотну організаційну допомогу. Відзначимо, що Плохушко активно сприяє популяризації курортного регіону і раніше сам ініціював установку веб-камер в курортних селах Генічеська Гірка, Щасливцеве, на Рожевому озері і на початку Арабатської Стрілки.

Крім того, технічну підтримку надали провайдер «М-Нет», що надає інтернет-послуги в Генічеську і Генічеському районі, а також кав'ярня-пекарня «Франс.уа».

Таким чином, наразі до перегляду доступні більшість затребуваних серед туристів локацій в Генічеську і на Арабатській Стрілці, не рахуючи найвіддаленіших ділянок коси - селища Стрілкове і так званого 40-го кілометра, розташованого в районі термального комплексу «Арабатські терми» (орієнтир - гліцеринове озеро). Єдина камера на південному відрізку Арабатки встановлена ​​на території автокемпінгу «Р.А.С.А», але працює вона тільки влітку.

Надалі з боку ініціаторів проєкту планується розширення мережі веб-камер як в самому Генічеську, так і на Арабатській Стрілці. І, в першу чергу, мова йде про організацію трансляцій в Стрілковому, на 40-му кілометрі і на гарячих джерелах.

 

 

РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Банківська система демонструє покращення якості активів та зростання якості кредитного портфелю

"Спортивний контекст" презентував свою Концепцію реформи спорту експертам Офісу Президента та Мінмолодьспорту

Григорій Козловський і Академія "Рух" подарували дітям захисників та загиблих героїв новорічне свято та незабутні емоції

До Нового року ЕКО МАРКЕТ запускає акцію з цінами з минулого

У Києві покажуть сучасний балет «Д.І.М.» про вимушену міграцію (фото, трейлер)

Голова Альянсу відновлення України очолив Басейнову раду нижнього Дунаю

Ювілейний благодійний проєкт «Станьте чарівниками!» від мережі магазинів «Антошка»

Ефективні алгоритми розвитку бізнесу під час війни на GET Business Festival

Сучасний лінолеум: від характеристик до рекомендацій щодо вибору від експертів АРС

Ми надзвичайно вдячні Франції за підтримку українських спортсменів - С. Бубка

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА