16:12 09.11.2020

Обсяг пасивів клієнтів ММСБ Ощадбанку перевищив 30 млрд грн

1 хв читати
Обсяг пасивів клієнтів ММСБ Ощадбанку перевищив 30 млрд грн

Портфель пасивів клієнтів мікро-, малого та середнього бізнесу Ощадбанку з початку 2020 року збільшився на 9,5 млрд. грн і перевищив 30 млрд. грн. Це на 62% більше порівняно з відповідним періодом 2019 року. За приростом портфеля ресурсів ММСБ Ощад упевнено посідає І місце серед банків-конкурентів.

 "У сегменті ММСБ Ощадбанк — досить молодий гравець. Нашій команді довелось плідно попрацювати, вибудувати інфраструктуру, запропонувати цікаві продукти, щоб заявити про Ощад як про одного з ключових банків, що обслуговують малий та середній бізнес. Сьогодні ми серед лідерів за багатьма показниками, в тому числі за приростом пасивів клієнтів. Це підтверджує довіру бізнесу до банку як надійного та безпечного партнера для зберігання тимчасово вільних коштів", – зазначив Андрій Стецевич, заступник голови правління Ощадбанку.

Нагадуємо, Ощадбанк посів І місце серед українських банків у номінації "Опора МСБ – підтримка на кожен день" регулярного рейтингу журналу "Бізнес", що вийшов у вересневому номері.

Прес-служба Ощадбанку

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА