17:21 17.11.2020

Біланівський ГЗК Ferrexpo передав кисневий концентратор Козельщинській лікарні

2 хв читати

Козельщинська центральна районна лікарня (Полтавська область) отримала кисневий концентратор від Біланівського ГЗК (БГЗК, входить до Групи Ferrexpo). Дане обладнання буде використовуватися в реанімаційному відділенні медзакладу.

"Як повідомлялося раніше, в рамках програми допомоги Ferrexpo лікарням, ми постійно моніторимо ситуацію з поширенням коронавірусу в Україні, вивчаємо потреби медиків і закриваємо їх в порядку першочергової необхідності. На жаль, з настанням холодної пори року ситуація щодо кількості хворих у нашій країні погіршилася і зараз особливо важливо продовжувати підтримувати медиків, які працюють на знос заради порятунку життів", - зазначив Генеральний директор БГЗК Юрій Химич.

За словами керівника реанімаційного відділення Козельщинської РЦБ Надії Овдієнко, зараз вкрай важка ситуація і медустанова звертається до благодійників за життєво необхідними обладнанням та медикаментами. "Ми дуже вдячні Біланівському ГЗК за цей концентратор і за систематичну допомогу, яку підприємство надає нашій лікарні", - додала вона.

Даний кисневий концентратор вигідно відрізняється серед аналогів низьким рівнем шуму, невеликою вагою і енергозбереженням. Апарат має подвійний потік і розрахований на подачу кисню одночасно двом пацієнтам.

Довідка про компанію:

Ferrexpo - швейцарська залізорудна компанія з активами в Україні. Основною діяльністю компанії є виробництво та експорт високоякісних залізорудних котунів, використовуваних у виробництві сталі. Група Ferrexpo є найбільшим виробником і експортером котунів серед країн колишнього СРСР. Поточні виробничі активи - Полтавський і Єристівський ГЗК. Ferrеxpo plc володіє 100% акцій Ferrexpo AG, якій, у свою чергу, належить 100% акцій Полтавського ГЗК і 100% акцій Єристівського ГЗК. У 2019 р. Компанія виробила 10,5 мільйонів тонн залізорудних котунів. Основними споживачами продукції є сталеливарні підприємства з Австрії, Німеччини, Японії, Південної Кореї, Тайваню, Китаю, Словаччини, Чехії, Туреччини, В'єтнама, а також США. Акції Ferrexpo котируються на основному майданчику Лондонської фондової біржі під тікером FXPO. Додаткову інформацію можна знайти на сайті www.ferrexpo.com

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА